Albaraka

444 5 666
Swift Kodu:
BTFHTRIS
EFT Kodu:
0203

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Albaraka kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Albaraka şubelerini görebilirsiniz.

Albaraka Krediler

Albaraka kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Albaraka kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Albaraka Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Albaraka kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Albaraka Kredi Kartları

Aşağıda Albaraka kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Albaraka Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Albaraka vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Albaraka mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Albaraka vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Albaraka Şubeler

Albaraka şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Albaraka şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
213
Yurtdışı Şube Sayısı:
2
Çalışma Saatleri:
10:00-12:30 öğle arası 13:30-17:00 (salgın nedeniyle)