Halk Bankası

444 0 400 / 0 850 222 0 400
Swift Kodu:
TRHBTR2A
EFT Kodu:
0012

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Halk Bankası kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Halk Bankası şubelerini görebilirsiniz.

Halk Bankası Krediler

Halk Bankası kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Halk Bankası kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Halk Bankası kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Halk Bankası Kredi Kartları

Aşağıda Halk Bankası kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Halk Bankası Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Halk Bankası vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Halk Bankası mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Halk Bankası vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Halk Bankası Şubeler

Halk Bankası şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Halk Bankası şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
897
Yurtdışı Şube Sayısı:
9