KREDİLER

Bankaların kredi seçeneklerinde yer alan krediler arasından hangisini seçeceğinize karar vermeden önce detaylı inceleme ve karşılaştırma yapma olanağı sunuyoruz. İhtiyacınıza en uygun kredi ve farklı banka ürün seçeneklerine ait tüm bilgilere sitemizin üzerinden ulaşabilirsiniz. Konut kredileri, araba kredileri ve tüketici kredileri gibi birçok banka kredisi konusunda en detaylı en güncel bilgileri bulabileceğiniz BANKALAR.ORG size online kredi başvurusu yapabilmenizi sağlıyor.

BANKA KREDİLERİ

Bireysel kredi ihtiyaçlarınızın tümüne yönelik detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bankalar org. adresi üzerinden tüm bankalara ait kredi faiz oranları, vergi masrafları ve komisyon oranlarını görebilirsiniz. Site kullanıcılarına özel kredi karşılaştırma ve kredi hesaplama araçları ile sizin için en avantajlı ve en düşük faizli kredi planını tercih edebilirsiniz. En avantajlı ve en uygun koşullu kredi seçenekleri arasından karşılaştırma ve kredi başvurusu yapmak için artık çok daha kolay.

Yaygın olarak kullanılmakta olan kredi türleri; ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri şeklinde isimlendirilmektedir. Bunların yanı sıra bankalar tarafından belli dönemlere özel bayram kredisi ve yılbaşı kredisi gibi kredi ürünleri de bulunmaktadır. Sizin için hazırladığımız krediler bölümünde bankalara ait en güncel kredi ürünleri ve kredi kampanyalarını bulabileceksiniz. Sitemizde bankaya gitmeden gerekli olan tüm bilgiyi bulabilme keyfini yaşayabilirsiniz. BANKALAR.ORG tarafından sunulan kredi hesaplama ve kredi karşılaştırma araçları ile birçok kredi seçeneği arasından dilediğiniz miktar ve vade hesaplaması yapmanız mümkün.

Kredi kelime anlamı itibari ile belirli miktardaki satın alma gücünün, belirli bir süre için ve geri verilmek üzere bir bedel karşılığı gerçek ya da tüzelkişilere verilmesidir. Kredi çeşitleri: güvencesine göre teminatlı ve teminatsız; kullanıcısına göre; özel ve kamu, süresine göre; kısa ve uzun, veriliş yerine göre üretim ve tüketim; kullanım alanına göre ticari ve bireysel biçiminde sınıflandırılmaktadır. Tüm çeşitliliği ve avantajlı kredi kampanyalarını kolayca takip etmenizi amaçlayan, BANKALAR.ORG kullanıcılarına özel hizmetler sunmakta.

Kredi Çeşitleri

İhtiyaç kredisi; bankalar tarafından bireysel kredi kapsamında kullandırılmakta olan tatil, eğitim, eşya alışverişi, evlilik masrafları ve ev dekorasyon giderleri gibi birçok bireysel ihtiyaca yönelik verilen kredi çeşididir.

Konut kredisi; dünya genelinde mortgage, ülkemizde ise ev kredisi olarak bilinen kredi çeşidi, yeni ev sahibi olmak ya da evlerini yenilemek isteyenler için bankalar tarafından oluşturulmuş uzun vadelerdeki kredilerdir.

Araç kredisi; en çok talep edilen kredi çeşitlerinden olan taşıt kredisi, sıfır ya da ikinci el taşıt alımı amacı ile bankalar tarafından, araç bedelinin belli oranına sağlanan kredidir.

KREDİ HESAPLA
Kredi Tipi
Kredi Türü
Kredi Miktarı
Konut Değeri
Vade Süresi
BANKA KREDİLERİ