Ziraat Bankası

444 00 00
Swift Kodu:
TCZBTR2A
EFT Kodu:
0010

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Ziraat Bankası kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Ziraat Bankası şubelerini görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Krediler

Ziraat Bankası kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Ziraat Bankası kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Ziraat Bankası kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Aşağıda Ziraat Bankası kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Ziraat Bankası vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Ziraat Bankası mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Ziraat Bankası vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeler

Ziraat Bankası şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Ziraat Bankası şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
1714
Yurtdışı Şube Sayısı:
108