TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

A Bank EFT Saatleri

Alternatif Bank 2016 EFT Saatlerini bilmeniz EFT yoluyla para transferlerinizin zamanında gerçekleşmesi, bir sonraki güne kalmaması açısından önem taşımaktadır.

A Bank 2016 EFT Başlangıç Saati 08:00 ve A Bank 2016 EFT Bitiş Saati 17:00 saatleri olarak belirlenmiştir. Bu saatler içerisinde gerçekleştireceğiniz EFT işleminiz sonucunda para transferiniz aynı saatler içerisinde sonuçlanacaktır. Bu saatler dışında yapacağınız EFT işlemlerinde ise gönderiminiz yaptığınız para bir sonraki gün banka mesai saati başlangıcı itibariyle karşı taraf, alıcı banka hesabına geçmiş olacaktır. Cuma günleri EFT saatleri dışında yapacağınız EFT işlemi ise ancak takip eden haftanın ilk banka mesai günü ve saatinde alıcı hesabında görünecektir.

A Bank EFT Sorgulama İşlemi

A Bank EFT Sorgulama için; A Bank hesabınızdan gerçekleştirdiğiniz EFT İşlemi sonucunda para alıcı hesaba hemen aktarılmamış ise kendi gönderici ve karşı taraf alıcı hesap bilgilerinizi kontrol etmelisiniz. Yanlış girilmiş bir bilgi sonucu EFT işleminiz gerçekleşmemiş olabilir. Kontrol sonucunda hesap bilgilerinde bir hata söz konusu değilse ilk adım olarak kendi banka şubenizi ikinci çözülmesini sağlayacaktır adım olarak ise karşı taraf alıcı banka şubesiyle irtibata geçmeniz sorunun tespit edilmesini kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.