TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Albarakatürk EFT Saatleri

Katılım bankacılığı kapsamında hizmet veren Albaraka Türk, müşteri memnuniyetini arttırmak adına EFT saatlerini uzattı. Bu uygulama ile birlikte artık Albaraka Türk müşterileri daha uzun bir zaman aralığı içerisinde EFT işlemlerini yapabilecekler.

 

Albaraka Türk EFT Saati Kaçta Başlıyor?

Albaraka Türk EFT saati, sabah 09.00'da başlıyor. Albaraka Türk EFT işlemlerinizi şubelerden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden saat 09.00'dan sonra rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk hesabınızdan ister herhangi bir bankadaki hesaba yada isme, isterseniz de kendi hesabınıza hızlı ve kolay bir şekilde EFT yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası hafta içi her gün para transferi yapma imkanı tanıdığı müşterilerinin memnuniyetini artırmak için EFT saatlerinin bitiş zamanını da uzattı. Artık Albaraka Türk EFT işlemlerinizi akşam 17.15'e kadar yapabilme imkanına sahipsiniz. Fakat bankanın işlem yoğunluğunu göz önünde bulundurarak, Albaraka Türk EFT saati bitişinden daha önce işlemlerinizi tamamlamanızı öneririz.

Albaraka Türk EFT Sorgulama Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk hesabınızdan para transferi yaptınız fakat hesaba veya isme geçmediğini fark ettiniz. Böyle durumlarda Albaraka Türk EFT sorgulama yapabilmeniz için birkaç yol bulunmaktadır. İlk olarak hesap transferlerinizi kendiniz tekrar kontrol etmelisiniz. İlgili sorun devam ediyorsa, 444 5 666 numaralı Alo Albaraka'yı arayarak, transferin gerçekleşmediğini söyleyebilir ve Albaraka Türk EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise 0850 222 5 666 numarasından müşteri temsilcisine ulaşmaktır. Bu numaradan da Albaraka Türk EFT sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.