TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Anadolu Bank EFT Saatleri

Geniş bir zaman aralığında EFT işlemlerinizi yapabilmeniz için Anadolubank EFT saatlerini uzattı. Anadolubank EFT işlemlerinin ne zaman başladığını ve sona erdiğini öğrenebilmeniz için bu sayfamız size kılavuz olacaktır.

 

Anadolubank EFT Açılış Saatleri

Anadolubank EFT açılış saatleri bazı bankalara göre daha erken başlıyor. Anadolubank müşterileri saat 08.00 itibariyle para transferi yapabilme imkanına sahip oluyor. Banka müşterilerinin bu avantajı saat 17.00'ye kadar devam etmektedir. Üstelik Anadolubank EFT saati içerisinde yapabileceğiniz işlemler çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Anadolubank EFT işlemleri genellikle 5 ila 10 dakika arasında tamamlanmaktadır. Ancak bankalar.org olarak banka müşterilerine tavsiyemiz, ilgili bankanın işlem yoğunluğunun olabileceğini varsayarak Anadolubank EFT işlem süresinin uzayabileceğini hatırlamanızdır.

Anadolubank EFT Sorgulaması

Anadolubank EFT başlangıç saati ile bitiş saati arasında geçen zamanda transfer işlemlerinizin tamamlanmadığını fark ederseniz Anadolubank EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz. Hesaba geçememiş EFT işlemleri için kendi işlem bilgilerinizi kontrol etmek daha sağlıklı olacaktır. İşlem bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık yok ise şubelere giderek Anadolubank EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Anadolubank EFT sorgulama işlemi yapabileceğiniz yakın bir banka şubesi bulunmuyorsa çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0850 222 55 50 numaralı çağrı merkezinden EFT sorgulaması Anadolubank işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Temsilciler ile yapılan görüşmenin sonucunda problemin bankayla ilgili olmadığı anlaşılırsa, banka ile irtibata geçere sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.