TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Anadolu Bank İBAN Sorgulama-Öğrenme

Anadolubank IBAN Sorgulama Görseli

Ülkeler arası para transferlerinin gerçekleşme hızını arttırmak, maliyetini ise düşürmek amacıyla IBAN numarası geliştirilmiştir. IBAN ile para yatırma işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle IBAN sorgulaması yaptırmalısınız. Peki IBAN kaç haneli olur?

 

Ülkemiz IBAN biçimi 26 basamaktan oluşmaktadır. Bu basamakların içerisinde nelerin yer aldığını görebilmeniz için Anadolubank IBAN örneği yukarıda yer almaktadır.

ANADOLUBANK HESABINA AİT IBAN NUMARASINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Anadolubank IBAN numaramı bilmiyorum diyorsanız, IBAN no dönüştürme linkine tıklamanız yeterlidir. Anadolubank IBAN sorgulama sayfasında ilgili yerleri doldurduktan sonra IBAN hesaplaması yaptırabilirsiniz.

Anadolubank IBAN dönüştürme için kullanabileceğiniz link http://www.anadolubank.com.tr/tr/bireysel-iban-sorgulama?p=1_13 şeklindedir. Açılan sayfada size ait olan hesap no ve ek no bilgileriniz istenmektedir. Gerekli alanları doldurarak Anadolubank IBAN alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

ANADOLUBANK IBAN NUMARASI İLE NE YAPABİLİRİM?

Türkiye'den başka bir ülkeye Anadolubank IBAN ile yurtdışına para gönderme yada herhangi bir ülkeden Türkiye'deki yakınınıza Anadolubank IBAN ile para gönderme işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanızın transfer kanallarından istediğinizi kullanabilme hakkına sahipsiniz.

Anadolubank IBAN numarası ile hesap no öğrenme imkanınız da mevcuttur. Ayrıca IBAN kime ait ve hangi bankaya ait gibi soruların yanıtlarını bulabilmeniz için de Türkiye Bankalar Birliği'nin IBAN doğrulama sayfasını kullanabilirsiniz. Anadolubank IBAN sorgulaması yaptırarak işlemlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.