TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Bank Asya EFT Saatleri

Bankasya 2015 EFT Saatleri içerisinde yapacağınız EFT işlemleriniz sonucu transfer etmek istediğiniz para karşı banka alıcı hesabına aynı gün ve saatler içerisinde geçmektedir. Bu yüzden para transferinizin bir sonraki güne kalmaması açısından Bankasya EFT Saatlerini bilmeniz ve EFT işleminizi de bu saatler içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bankasya 2015 EFT Saatleri Kaça Kadar?

Bankasya 2015 EFT Başlangıç Saati 08:30’dur.  Bankasya EFT Bitiş Saati ise bireysel ya da ticari kullanıcılar için EFT işleminizi hangi kanaldan yapacağınıza göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre; Bankasya Şube Bankacılığı EFT Bitiş Saati 17:25’dir.
Bankasya Bireysel Kullanıcılar EFT Saatleri: Bankasya İnternet Bankacılığı EFT Bitiş Saati 16:45  ve Bankasya  Telefon Bankacılığı EFT Bitiş Saati 16:45 
Bankasya Ticari Kullanıcılar EFT Saatleri : Bankasya İnternet Bankacılığı EFT  Bitiş Saati 16:00  ve  Bankasya Telefon Bankacılığı EFT Bitiş Saati 16:00’dır.
Bankasya Mobil Bankacılık EFT Bitiş Saati 16:45  ve  Kayıtlı kullanıcılar için Bankasya ATM EFT Bitiş Saati 16:45’dir.

Bankasya EFT Yaptım Karşı Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?

Bankasya 2015 EFT işleminiz diğer bankalarda olduğu gibi 5 ile 10 dakika arasında bir sürede sonuçlandırılmaktadır. Banka yoğunluk durumuna göre ise bu süre 30 dakikaya kadar da çıkabilmektedir. Minimum ve Maksimum olmak üzere bu süreler içerisinde EFT işleminiz sonuçlandırılmamış ise öncelikle EFT işleminizi yaptığınız kanal üzerinden alıcı ya da gönderici hesap bilgilerinde bir hata olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Her hangi bir hata söz konusu değil ise Bankasya EFT Sorgulama için bankanız müşteri hizmetlerini aramanız ve sorunu bildirmeniz gerekmektedir.