TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

BANKPOZİTİF
KONUT KREDİLERİ

444 4 365

bankpozitif.com.tr

Aşağıda BankPozitif Konut Kredileri faiz oranları listelnmiştir. BankPozitif kredilerini hesaplamak için aşağıdaki kutuya kredi miktarı ve ödemek istediğiniz vadeyi giriniz.

BANKPOZİTİF KONUT KREDİLERİ FAİZ ORANLARI

BANKA KREDİ ADI 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay 120 Ay
Konut Kredisi
%1.49 %1.49 %1.49 %1.49 %1.49 %1.49

Hem kira masrafından kurtulmak hemde ileriye dönük bir yatırım yapmak için konut kredisi kullanabilirsiniz. Sitemizde BankPozitif dahil tüm bankaların konut kredisi türlerini inceleyebilir ve kredi hesaplaması yaptırabilirsiniz.

Türüne göre 240 aya kadar vadelerle kullanılabilen konut kredilerinde üst limit 2.000.000 TL ye kadar yükselebiliyor. Kullanacağınız kredinin geri ödeme planını çıkartmak, kredi aylık taksitlerini hesaplatmak ve kredinin ekspertiz ücreti, rehin tesis ücreti gibi masraflarını hesaplama sonucu kredi detaylarından öğrenebilirsiniz. Kredi detaylarındaki grafik ile geri ödeyeceğiniz tutarın pasta üzerinde bölümlenmiş halini bulabilirsiniz. BankPozitif konut kredilerinin faiz oranları ve kredi masrafları değişebilir olup en güncel bilgiyi BankPozitif şubelerinden edinebilirsiniz.

TÜM KONUT KREDİLERİ

KONUT KREDİLERİ ANASAYFA

Aşağıda konut kredidisi çeşitleri listelenmiştir. Kredi türünü seçtikten sonra bankaların kredi için istediği faiz oranlarını, masraf ve diğer detaylarını göreceksiniz.

BANKPOZİTİF
DİĞER HİZMETLERİ

444 4 365

bankpozitif.com.tr

Aşağıdaki linklerden BankPozitif kredileri, kredi kartları ve bankanın mevduatlarının bulunduğu sayfalara gidebilirsiniz.