2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların 2016 yılına ilişkin ihtiyaç kredisi kampanyalarını sizler için bir araya getirdik.


Sizler için hazırladığımız bu ufak rehberimizde 2016 yılında bankalar tarafından düzenlenmekte olan ihtiyaç kredisi kampanyalarını bir araya getireceğiz. Pek çok farklı banka tarafından sunulan yeni kredi fırsatları bu yıl farklı bankaların sunduğu avantajlar ile karşımıza çıkıyor. 3000 TL'lik ihtiyaç kredisini baz alarak inceleyeceğimiz bankaların faiz oranları, taksit seçenekleri ve ödeme planlarını öğrendikten sonra kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize yönelik olan ihtiyaç kredisini seçerek nakit sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

ING Bank 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

ING Bank'ın son dönemlerde yaptığı yatırımlar bankacılık sektöründe ING Bank'ın öncü bir kurum olmasını sağlamıştır. Türkiye pazarındaki yerini sabitleyen ING Bank, 2016 yılına ait ihtiyaç kredileri kapsamında faiz oranı olarak %1,34 oranları ile hareket ediyor.  ING Bank'ın uyguladığı bu faiz oranlarının son derece uygun olduğunu sizlere söyleyebiliriz. 9 aylık vade seçeneği ile ING Bank'ın ödemesi aylık olarak 360,70 TL oluyor. Kredinin dosya masrafı ise 15 TL'lik uygun bir miktar.

Türkiye İş Bankası 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredilerinde %1,38 faiz uyguluyor. ING Bank'tan sonra ihtiyaç kredisi alabileceğiniz en ideal banka Türkiye İş Bankası diyebiliriz. Şubelere giderek başvuru yaptığınız zaman kendinize özel ödeme planlarından yararlanarak Türkiye İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Vade artışlarında ise özel bir faiz artışı bulunmamaktadır.

Akbank 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Akbank 2016 yılında ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük bir ağırlık vermeye başlamış olan bir bankadır. Akbank, müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinde faiz oranı olarak %1,41 faiz oranı uyguluyor. Bu bankanın da dosya masrafı ücretleri yine 15 TL gibi oldukça cüzi bir miktardır. Sabit oranlarda duran faizlerden yararlanarak Akbank'tan ihtiyaç kredisi almayı deneyebilirsiniz. Eğer ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız Akbank internet şubesinden veya size en yakın olan şubeden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Garanti 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Yukarıda sizler için bir araya getirdiğimiz bankalardan herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç kredisi alamadıysanız son olarak Garanti Bankası'nı değerlendirebilirsiniz. Son olarak dememizdeki sebep bu bankanın faiz oranlarının diğerlerine göre yüksek oluşudur.
Garanti bankasının faiz oranları %1.69'dur. Alternatif olarak değerlendirebileceğiniz Garanti Bankası ihtiyaç kredilerinde 10.000 TL'ye kadar bu bankayı tercih edebilirsiniz. Ancak diğer bankalara göre yüksek bir faiz uygulamakta olan Garanti Bankası'nı tercih edecekseniz ödeme planınızı faiz oranlarına göre hesaplamanızı ve bu bağlamda başvuru yapmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler