2016 Konut Kredisi Kampanyaları

Yeni bir konut sahibi olmak istiyorsanız bankaların güncel konut kredisi kampanyalarına göz atmayı deneyebilirsiniz.


İnsanlar kredi çekerek yeni bir ev alma hayalini zaman zaman kurarlar. Yeni bir ev satın almak hem iyi bir yatırım, hem de insanların başlarını sokabilecek bir barınma alanına sahip olabilmesi anlamına gelmektedir. Fakat kredi çekerek ev sahibi olmak aslında kredi ödemeleri sona erene kadar evin size ait olmadığı anlamına da gelmektedir. Bu sebeple kredi çekerek ev sahibi olmak istiyorsanız son derece riskli bir hale de gelebilecek olan bu adımı iyi bir şekilde hesaplamalısınız. Aksi takdirde yapacağınız en ufak hata bir sonraki hatanın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Evinizi de bu hatalar neticesinde kaybedebilirsiniz
.Mortgage adı verilen konut kredilerini iyi bir şekilde araştırdıktan sonra ve hesaplamalarınızı yaptıktan sonra kampanyalar arasından seçiminizi yapma aşamasına geçebilirsiniz. Faiz oranlarını ve dosya masraflarını göz önünde bulundurarak yapabileceğiniz bu araştırmalar için sizlere ufak bir yardım etmek amacı ile bankaların sunduğu konut kredilerini bir araya getirdik.

Akbank 2016 Konut Kredisi Kampanyaları

Akbank'ın sunduğu konut kredilerinden yararlanmak istiyorsanız, bu bankanın son derece uygun konut kredisi koşullarına sahip olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Konut kredisi almak istediğiniz zaman sizi zor duruma sokmayan bu banka, kendinize uygun bir ödeme planı çıkartabilmenizi de sağlıyor. Bankanın uyguladığı faiz oranı ise %1.25 olarak ortaya çıkıyor.

Garanti Bankası 2016 Konut Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası, konut kredisi alabileceğiniz bir diğer cazip imkanlara sahip olan bankadır. Faiz oranları Akbank'a göre daha düşük olan banka 120 ay vade seçenekli konut kredilerini %1.18 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Daha detaylı bilgi alabilmek için Garanti Bankası Mortgage Kampanyaları veya Garanti Bankası bilgi işlem merkezine başvurabilirsiniz.

TEB 2016 Konut Kredisi Kampanyaları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2016 yılında cazip şartlar ile yeni bir ev sahibi olabilmeniz için sizlere krediler sunan bir diğer bankadır. Bankanın faiz oranları %1.29 oranlarındadır. TEB konut kredisi almak istediğiniz zaman masrafların biraz yüksek olabileceğini de unutmayın. Ancak geniş ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planı alternatifleri bu bankayı da avantajlı duruma sokuyor.

İş Bankası Konut Kredisi Kampanyaları

Ev kredisi seçeneklerini oldukça çeşitli tutan İş Bankası, kendinize uygun bir kredi türü seçerek başvurabileceğiniz bir bankadır. Maksimum, Sabit Taksitli, Eşit Anapara Ödemeli ve Kişiye Özel olarak adlandırılan farklı konut kredisi paketlerini araştırarak İş Bankası'na konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler