2016 Taşıt Kredisi Kampanyaları

Taşıt kredisi kampanyalarını yakından takip ederek hayal ettiğiniz araçlara daha cazip seçenekler ile sahip olabilirsiniz.


2016 yılında satın alınabilecek olan taşıtlar ve otomobiller, rekabetin en yüksek olduğu sektörlerden birisinin meydana gelmesine sebep oldu. Bu satın alım işlemleri için düzenlenen yeni kredi kampanyaları ise hızlı bir şekilde değişmeye devam ediyor. Kredi kampanyalarını yakından takip ederek ise avantajlı bir şekilde kredi ve araç alma işleminizi yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere hayallerinizi süsleyen ve ihtiyaç duyduğunuz araçları nasıl daha avantajlı bir şekilde alabileceğinizi açıklayacağız. Bankalar 2016 yılına ait olan taşıt kredisi fırsatlarını sizler için bir araya getirdik.

Garanti Bankası 2016 Taşıt Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası ülkemizdeki en önemli bankalar arasında yer alıyor. Taşıtlarınıza sahip olabilmek için sizlere farklı kampanyalar sunmakta olan Garanti Bankası, 2016 yılında sunmuş olduğu taşıt kredilerinde %1.29 faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar taşıt kredisi alabilme imkanını sizlere sunuyor. 50.000 TL'lik krediye 250 TL tutarında dosya masrafı talep eden Garanti Bankası, kredi miktarı büyüdükçe dosya masraflarını da doğru orantılı olarak büyütüyor. Taşıt kredisi almayı düşünüyorsanız Garanti Bankası Oto Kredisi seçeneklerine göz atabilir veya banka ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank 2016 Taşıt Kredisi Kampanyaları

Şekerbank'ın taşıt kredileri genellikle cazip teklifler eşliğinde banka müşterilerine sunuluyor. Faiz olarak %1.26 oranında bir faiz uygulayan banka son yıllarda birey desteği ile taşıt kredisi alabilme imkanını da sizlere sunuyor. 50.000 TL tutarındaki bir taşıt kredisi için Garanti Bankası'nın da talep ettiği 250 TL miktarındaki dosya masrafı Şekerbank tarafından da talep ediliyor. Araç finansmanı adı altında sunulan bu krediler için banka şubelerine başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası 2016 Taşıt Kredisi Kampanyaları

2016 Türkiye İş Bankası taşıt kredilerinde banka sizlere %1.25 faiz oranı uyguluyor. Türkiye İş Bankası'da dosya masrafı olarak 250 TL'lik bir ücret talep ediyor. Uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile yeni bir araç satın alabilmek istiyorsanız Türkiye İş Bankası taşıt kredilerine de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Finansbank 2016 Taşıt Kredisi Kampanyaları

Finansbank, 2016 yılında taşıt kredisi kampanyası yapan bankalar arasında en yüksek faizi uygulayan bankadır. Bankanın taşıt kredilerine uyguladığı faiz oranı %1.40 civarındadır. Eğer yukarıda yer alan bankalar dışında farklı bir alternatife ihtiyaç duyuyorsanız Finansbank taşıt kredisi seçeneklerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Ancak Finansbank seçeneğini en sona bırakmanızı ve yukarıdaki bankalardan olumlu cevap alamadığınız anlarda değerlendirmenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler