2016 Tatil Kredisi Seçenekleri

Tatile çıkmak için planlarınızı yapmaya başladıysanız kendinize en uygun tatil kredisini bulabilmek için bu rehberimize göz atabilirsiniz.


Yaz aylarının gelmesi ile birlikte akıllara ilk gelen şey güzel bir tatil oluyor. Tatil denildiği zaman ise tabii ki ek harcamalar ve para akıllara geliyor. Tatil hazırlıklarınızı yaparken yeterli miktarda paranızın olmadığını düşünüyorsanız tatil harcamalarınızı peşin olarak değil uygun faiz seçenekleri ile taksitli bir şekilde tatil kredisi çekerek ödeyebilirsiniz. Son yıllarda turizm açısından kötü bir dönem geçiyor olması aslında tatil planı yapmak isteyenler için bir nevi avantaj anlamına geliyor.
Bütün yılın getirdiği yorgunluktan ve stresten kurtulmak istiyorsanız ve tatil kredisi veren bankalar arasından seçim yapmak zorlanıyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımıza göz atabilirsiniz. Bankaların tamamı çeşitli avantajlar ile tatil kredileri sundukları için ufak bir araştırma yaparak, tatile çıkmadan önce erken rezervasyon indirimlerinden yararlanarak uygun fiyatlı tatil planınızı sizler de yapmaya başlayabilirsiniz.

Tatil kredisi kullanmak istediğiniz zaman tur firmalarının anlaşmalı olduğu yerlerden tatil kredisi alabilir veya sizler için bir araya getirdiğimiz bankalardan tatil kredisi almayı deneyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi avantajlarından yararlanabilmek için nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, son 2 aylık güncel maaş bordrosu, elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi abonelik hizmetlerine ait 3 ay içinde ödenmiş olan fatura aslı gereklidir. İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu kredi türüne aynı zamanda SMS ile “Kredi Türü (boşluk) TC kimlik numarası (boşluk) aylık net geliriniz” şeklinde bir mesaj hazırlayarak 4411 numarasına gönderebilirsiniz. Bu yöntemler dışında size en yakın olan Yapı Kredi şubesine gitmeyi de deneyebilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Tatilinizi yaptıktan sonra ödemeye başlayabileceğiniz Akbank tatil kredisinden yararlanabilmek için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, adres teyit amaçlı belge ve gelir belgesi edinmeniz yeterlidir.

Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi

Vakıfbank tatil kredisinden yararlanabilmek için banka kredi kartları ile tek çekim veya taksitli yaptığınız Jolly Tur Tatil ödemelerinizi 30 günlük süreç içerisinde Jolly Tur Tatil Kredisi ile taksitlendirebilirsiniz.

Ödeme bedelini şubelere başvurarak kredilendirebilirsiniz. Şubeye gitmeden başvuru yapabilmek için Jolly, T.C Kimlik Numarası ve Aylık Gelir bilgilerinizi yazarak 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

FibaBanka Tatil Kredisi

FibaBanka 3.000 TL tutarından 20.000 TL tutarına kadar sizlere uygun faiz oranlı tatil kredisi fırsatları sunmaktadır. FibaBanka tatil kredisi başvuruları için bankanın resmi internet adresini veya size en yakın olan şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler