2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

2016 yılında en avantajlı tüketici kredisi sunmakta olan bankaları sizler için bir araya getirdik.


2016 yılına ilişkin tüketici kredisi kampanyaları çerçevesinde pek çok farklı banka müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar ile kredi vermek için bekliyor. Tüketici kredilerinin faiz oranları ise bankalar arasında birtakım farklılıklar gösterebiliyor. İhtiyaç kredisi olarak da adlandırılan tüketici kredilerindeki asıl amaç, insanların hayallerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı olabilmek ve acil nakit ihtiyacını giderebilmektir. Ancak tüketici kredilerinden yararlanmadan önce bankaların sunduğu kampanyaları detaylı bir şekilde araştırmanız ödemelerinizi düzenli yapabilmeniz ve avantajlı duruma geçebilmeniz açısından önemlidir. Sizler için hazırladığımız 2016 yılının en ideal tüketici kredisi sunmakta olan bankaları aşağıda yer almaktadır.

İş Bankası 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

İş Bankası, konut kredilerinde olduğu gibi tüketici kredilerinde de pek çok farklı noktayı kategorize etmektedir. İsteğinize göre kredi vermeye hazır olan İş Bankası, 2016 yılında ihtiyaç, eğitim, emekli, tüketici destek, arsa, faturalı alışveriş ve yat kredisi gibi kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan kredileri seçerek uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

TEB 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından sunulmakta olan tüketici kredileri bu yıl pek çok farklı yenilik ile karşımıza çıkıyor. Bankanın sunduğu tüketici kredilerindeki faiz oranları bu yıl oldukça uygun gözüküyor. Aylık olarak %1,45 faiz oranı sunmakta olan TEB, aynı zamanda kendinize özel bir ödeme planı oluşturabilmenizi de sağlıyor. Vade seçeneklerinizi de tamamen kendinize özel olarak TEB bankasından tüketici kredisi alacağınız zaman belirleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası 2016 Tüketici Kredisi Kampanyası

Tüketici kredileri konusunda en iyi kampanyaları Ziraat Bankası düzenliyor diyebiliriz. Türkiye'nin en eski ve köklü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tamamen dosya masrafsız ve komisyonsuz kredi alabilme fırsatını sizlere sunuyor. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapabileceğiniz tüketici kredisi başvurularında faiz oranı olmaksızın, bir sonraki ay ödemelerinizi yapmaya başlayabiliyorsunuz.
Müşterilerine uygun seçenekler sunmakta olan Ziraat Bankası'nın tüketici kredileri ile ilgili bilgiye resmi internet adreslerinden veya size en yakın olan şubelerden ulaşabilirsiniz.
Tüketici kredilerinizi hangi bankadan almak istiyorsanız mutlaka detaylı bir araştırma yapmanızı da sizlere tavsiye ediyoruz. Bilinçsiz bir şekilde aciliyetinizden dolayı tüketici kredisi aldığınız zaman ilerleyen dönemlerde ödeme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Faiz oranlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gereken bu süreçte aynı zamanda komisyon ve dosya masrafı ücretlerine de göz atmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek ve nakit sıkıntınızı giderebilmek için yukarıdaki bankaları da tercih etmeyi deneyebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler