Alternatif Bank Hesap Açma

A Bank'tan nasıl banka hesabı olacağınızı bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Bankaların EFT, havale, döviz alım ve satım gibi çeşitli işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle bir banka hesabı açtırmanız gerekiyor. ABank hesap açma işlemi sadece 18 yaşından büyük olanlar için gerçekleştirilmektedir. Birkaç farklı yolla banka hesabı açabilir ve tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

ABank Banka Hesabı Nasıl Açılır?

ABank banka hesabı açma işlemini en kolay gerçekleştirme yollarından biri bankanın herhangi bir şubesine gitmenizdir. Şubede banka görevlisine hesap açmak istediğinizi belirtebilir ve ABank vadesiz TL hesabı sahibi olabilirsiniz. Aynı yolla vadeli hesap açma işleminizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 
Size en yakın ABank şubesi için tıklayın. 

Banka şubesine giderken kimlik belgeniz de mutlaka yanınızda olmalı! Ayrıca cep telefonu numaranız, gelir durumunuz ya da ev adresiniz gibi bazı kişisel bilgilerinizi belirtmeniz de sizden istenecektir. 

İnternetten ABank Hesabı Nasıl Açılır?

ABank vadesiz ve vadeli hesap açma işlemlerinizi internet üzerinden online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanın resmi web sitesi olan www.abank.com.tr adresine tıklayın. Sırasıyla “bireysel”, “hizmet kanalları” ve “internet bankacılığı” bölümüne tıklayın. Bu sayfadan dilediğiniz tarih aralığında vadesiz TL hesabı açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Aynı sayfa üzerinden 1 yıla kadar istediğiniz vadede TL hesabı açma işleminizi de sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. ABank vadeli hesap kapatma ve ABank vadesiz hesap kapatma işlemleri de internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. 

ABank hesap açma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bankanın 444 00 55 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler