Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi kampanyasıyla bayram öncesinde %0,99'den başlayan faiz oranlarıyla bayram kredinizi kullanabilirsiniz.


Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası düzenleyerek, “Ramazan Bayramı’na Özel İhtiyaç Kredisi” ürününü duyurdu. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde müşterilerinin bayram ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamayı amaçlıyor. Akbank müşterisi olun ya da olmayın, herkes için 90 gün ertelemeli bayram kredisi fırsatı kredinin avantajları arasında yer alıyor.

Akbank Bayram Kredisi 2020

Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ile bayrama kısa bir süre kala kredi kullanmak isteyen tüketiciler için ertelenebilir vade seçeneği sunmaktadır. İlk taksiti üç aya kadar ertelenebilir bayram kredisi uygun faiz oranları ve başvuranların bütçelerine uygun ödeme koşulları ile tüketicilere sunuluyor.

Akbank Bayram Kredisi Başvurusu

Akbank bayram kredisine başvurmak için bankanın müşteri hizmetleri hattı olan 444 2 525 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bununla birlikte Akbank mobil uygulama üzerinden de Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası için başvuruda bulunabilirsiniz.
Telefon bankacılığından başvurmaya çalıştığınızda müşteri hizmetleri yetkilisinin Akbank şubelerine başvuru için yönlendirdiğini bilmeniz gerekiyor. Size en yakın Akbank şubesini öğrenmek için Akbank Şubeleri bağlantısını kullanabilirsiniz.

Şubeden yapacağınız başvuru esnasında nüfus cüzdanınızın, adres teyidi amaçlı bir adet faturanın, gelir belgenizin ve SGK hizmet döküm belgenizin yanınızda bulunmasında fayda bulunuyor.

Akbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Akbank bayram kredisi faiz oranları %0,99’dan başlıyor. Uygun faiz oranlı bir kredi olması ve 3 erteleme imkanının sunulması bu bayram kredisini tüketiciler açısından cazip hale getiriyor. Erteleme de dahil olmak üzere vadenin en fazla 60 ay olabileceğini belirtelim. Ancak öteleme sonrasında ilk ödeme döneminde erteleme faizi tahsil edilecektir. Faizin tahsilinden sonraki ayın ilk ödeme dönemi olacağını da özellikle bilmenizde fayda bulunuyor.

“Akbank kredimi ertelemek istiyorsanız,  “Akbank kredi erteleme nasıl yapılıyor?” yazımızı okuyabilirsiniz.
Kategori:

Diğer Makaleler