Akbank Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Akbank harcamalarınızın bakiyesini öğrenmek için sms ile sorgulama yapabilirsiniz.
Akbank'ta hesabı olanlar harcama yaptıkça veya hesabına para girişi yada para çıkışı oldukça hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirler. Akbank uygulamalarından istediğinizi kullanarak hesabınızı inceleyebilirsiniz.

Akbank Hesap Bakiye Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Akbank hesap bakiyesi öğrenmek için ATM'leri kullanabilirsiniz. Üstelik ATM hizmetinden sadece Akbank müşterileri değil diğer bankalarında müşterileri yararlanabiliyor.
Hesabınızın bulunduğu Akbank şubesine giderek de hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesinin hangisi olduğunu öğrenmek için internet sitesini kullanabilirsiniz.
Akbank hesap bakiyesi görüntüleme işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapmak ve hızlı bir uygulama kullanmak istiyorsanız Akbank Direkt İnterneti tercih etmelisiniz. Bireysel bankacılık işlemlerinizi üst düzey güvenlikte yapabilmek için sadece Akbank'ın resmi web sitesini kullanmalısınız.
Akbank Hesap Bakiyesi Öğrenme için Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma
  Beklemeden müşteri temsilcisine bağlanarak Akbank hesap bakiyesi sorgulama için 0 850 222 25 25 telefon numarasını aramalısınız. Ancak şu unutulmamalıdır ki bankalar telefon hizmetlerinde kullandıkları menüleri sık sık güncellemektedir. Dolayısıyla bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkacak olan tuş seçenekleri farklı olabilir.

Hesap bakiyesi görüntüleme Akbank için en güncel tuş seçenekleri sırasıyla 2-2-2-0 olarak bilinmektedir. 0 850 222 25 25'i aradıktan sonra ilk olarak 2 tuşuna basarak TC kimlik numaranızı ve kartınız ile ilgili bilgileri giriniz. Sonrasında tekrar 2'yi tuşlayarak bir üst menüye ulaşınız. Bu menüde de önce 2 sonra 0 tuşuna bastığınızda müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız.

Diğer Makaleler