Akbank SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Akbank hesap bakiyesi öğrenme.


Hesap bakiye sorgu Akbank işlemlerinizi evinizin rahatlığında cep telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kolaylıkla yararlanabileceğiniz Akbank mesaj uygulamasıyla dilediğiniz an hesabınızı inceleyebilirsiniz.

Akbank Hesap Bakiyemi Nasıl Öğrenebilirim?

Akbank hesap bakiyenizi internet bankacılığını kullanarak yada Akbank şubelerinde hesap bakiye inceleme yaptırarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca ATM'lerde bu işlem için geçerli hizmetleri sunmaktadır. Ancak siz işlemlerinizi telefonunuz ile yapmak istiyorsanız bunun için izleyebileceğiniz iki yol bulunmaktadır.
Akbank Diret Mobil uygulamasını edinerek hesap numarasıyla bakiye öğrenme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Uygun işletim sistemine sahip olan cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar bu uygulamayı anında indirebiliyorlar.

Akbank SMS İle Hesap Bakiyesi Öğrenme

Akbank bakiye öğrenme SMS ile izleyebileceğiniz ikinci yoldur. Bu yöntem ile 4425'e göndereceğiniz mesajın ardından hesabınızı rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Hesabınıza dair bilgileri öğrenebileceğiniz gibi bankanızın sunduğu farklı hizmetlere de bu yöntem sayesinde ulaşabilirsiniz.

SMS ile hesap bakiyesi sorgulama işlemleriniz için cep telefonunuzdan Mobil yazıp 4425'e göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız ilgili numaraya iletildiğinde cep telefonunuza gelecek olan link mesajı Akbank Direkt Mobil uygulamasını içermektedir.

Mesajınızdaki ilgili linke tıkladığınızda Akbank Direkt Mobil uygulaması telefonunuza indirilmeye başlar. Bu işlem karşılığında faturanıza 1 SMS ücreti kadar fark yansıtılır. 1 SMS ücreti kullandığınız operatöre göre değişiklik göstermektedir.

Diğer Makaleler