Akbank Zaman Aşımı 20

Akbank'ta zaman aşımına uğrayan hesapları sorgulamak için yapmanız gerekenleri bu makelede bulabilirsiniz.


Akbank zaman aşımı hakkında Sermaye Piyasası Kurulu’nın ilgili maddesi işlemektedir. SPK 83. maddesi uyarınca bankalar nezdinde gerçekleşen her türlü emanet ve alacaklar hakkında hesap sahibinin en son yazılı talebinden sonra 10 yıl içinde tekrar talep veya tahsil işlemi gerçekleşmemişse bu alacaklar Yatırımcı Tazmin Merkezine gelir olarak aktarılmaktadır. Dolayısıyla Akbank zaman aşımı konusunda da bu madde işletilecektir.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Hesaplar

Akbank zaman aşımına uğrayan hesaplar linki aracılığıyla kendi hesabınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Eğer Akbank’ta hesabınız varsa basit bir sorgulamayla bunu görebilirsiniz. Sorgulama ekranına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Hesaplar Listesi

Akbank zaman aşımına uğrayan hesapların listesini yayınlamamaktadır. Ancak bankaya girip sorgu ekranına ulaşarak kendi adınıza sorgulama yaparak kendi durumunuzu görebilirsiniz. Sorgulama için tıklayın.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Mevduat Emanet ve Alacakların Listesi

Akbank zaman aşımına uğrayan mevduat emanet ve alacakların listesi yukarıda da belirtildiği üzere sadece sorgulama ekranıyla şahıs üzerinden görüntülenmektedir, herhangi bir liste formatı mevcut değildir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler