Aktifbank borç kapatma kredisi! Aktifbank borç transfer kredisi veriyor mu?

Aktifbank borç kapama kredisi vermektedir. Aktifbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz.


​Aktifbank borç kapama kredisi vermektedir. Aktifbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz. Aktifbank tarafından belirlenen faiz oranları ile bankadan borç kapama bir diğer adı ile borç transfer kredisi kullanabilirsiniz.

AKTİFBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Aktifbank kolay kredi veren bankalardan birisidir. Ancak gelirin yüzde 50’sinden fazla aylık borç taksiti ve daha önceki ödemelerde (Kredi, kredi kartı borcu, ek hesap ödemeleri vb..) düzensizlik var ise başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.
Vade sayısı 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır.

AKTİFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KİMLERE VERİLİR?

Aktifbank’ın uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

AKTİFBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ NASIL ALINIR?

Borç kapatma kredisi için mobil şube, müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve banka şubelerine başvuru yapmak gerekmektedir.Şubelerden kredi kullanma sırasında talep edilen belgeler:
- Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
- Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
- Gelir belgesi - maaş bordrosu
- Özel sektör çalışanları için SGK Hizmet Döküm Belgesi

AKTİFBANK BORÇ TRANSFER FAİZ ORANI NE KADARDIR?

Aktifbank’ta faiz oranları, kredi tutarı, kredi vadesi, kredi skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir. Yani kesin bir oran söylemek doğru değildir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler