Albaraka Türk Hesap Açma

Albaraka Türk banka hesabı açmanız için yapmanız gerekenleri bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Bilişim çağında yaşıyor olmamızın sağladığı kolaylıklardan biri de tüm bankacılık işlemlerinin parmaklarımızın ucunda olmasıdır! Sadece tek tıkla ya da bir telefon görüşmesiyle tüm bankacılık işlemlerini yapmak mümkün. Ancak bu kolaylıklardan faydalanabilmek için banka hesabı açma işlemini gerçekleştirmek gerekiyor. Hesap açma işlemi için tercih edebileceğiniz bankalardan biri de Albaraka Türk Bankası’dır. 

Albaraka Türk Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk Bankası hesap açma işlemi için bulunduğunuz yere en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Banka görevlisi sizden kimlik belgenizi isteyecektir. Aynı zamanda bazı kişisel bilgilerinizi kullanmanız da gerekebilir. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız, banka şubesinde Albaraka Türk Bankası vadeli TL hesabı ya da Albaraka Türk Bankası vadesiz TL hesabı açmak için yeterli olacaktır.
Size en yakın Albaraka Türk Bankası şubesi için tıklayın. 

Banka hesabı açtırabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerektiğini unutmayın. 

İnternetten Albaraka Türk Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk Bankası hesap açma işlemi için internetten de faydalanabilirsiniz. Şubeye gitmek istemeyenler için bankanın resmi web adresi üzerinden de hesap açma işlemi gerçekleştirilebilir. Bankanın www.albarakaturk.com.tr adresinden hesap açabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden her türlü hesap açtırılabiliyor ya da kapatılabiliyor. 

Bankanın telefon bankacılığı hizmeti de mevcut! Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını öğrenmek için 0 850 222 5 666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.   

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler