Anadolubank Hesap Açma

Anadolubank vadesiz mevduat açmak için yapmanız gerekenleri bu makaleden öğrenebilirsiniz.


1997 yılından bu yana hizmet veren Anadolubank hesap açma işlemlerinde tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Çünkü gerek şubeleri gerek internet gerekse telefon bankacılığı hizmeti aracılığı ile hesap açma işlemlerini tamamlamanız durumunda her türlü bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Banka mevduat hesabı sahibi olmak isteyenlere de çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. 

Anadolubank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bankanın herhangi bir şubesine müracaat ederek hesap açtırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ancak öncesinde Anadolubank hesap türleri hakkında banka görevlisinden bilgi alın. Bu sayede kullanım amacınıza en uygun hesap türünü kolaylıkla tespit edebilir, ideal bir hesap türünü seçerek hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.  
Size en yakın Anadolubank şubesi için tıklayın. 

Hangi hesap türü olursa olsun bir banka hesabı açtırmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir. Ayrıca banka şubesine giderken yanınızda kimlik belgenizin bulunuyor olmasına dikkat etmelisiniz. 

İnternetten Anadolubank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden online işlemler aracılığı ile kolaylıkla Anadolubank banka hesabı açtırabilirsiniz. Bankanın resmi web adresi olan www.anadolubank.com.tr adresine tıklayın. Ardından “bireysel” bölümüne tıklayarak banka hesap açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Hem bankacılık işlemleri hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak hem de hesap açma işlemlerine dair ayrıntılı bilgi edinmek için Anadolubank çağrı merkezini arayabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Anadolubank çağrı merkezi telefon numarası 0 850 222 55 50’dir!

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler