Anadolubank Kiralık Kasa

Anadolubank kiralık kasa hizmetleri ve ücretleri hakkında detaylı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.


Anadolubank kiralık kasa ücretleri, Anadolubank kiralık kasa boyutları ve depozito ücretlerinin 2020 yılı güncel bilgileri aşağıdaki gibidir.
Anadolubank kiralık kasa fiyatları, depozito ücretleri ve kiralık kasa boyutları gibi önemli detaylar makalemizdedir.

Küçük     Orta      Büyük      Depozito     BSMV

420         495         575         (+) 350   Hariç
 

Anadolu Bank kasa kiralama hizmetinin avantajları ve önemi

Anadolu Bank kasa kiralama hizmeti sayesinde tüm varlıklarınızı; yangın, sel, deprem gibi doğal felaketlere ve diğer olağanüstü hasarlara karşı koruyabilirsiniz. Anadolubank kiralık kasa hizmeti küçük bir fiyata yıllık olarak ödenmektedir.

Kasa kiralanırken sadece depozito ücreti fiyata dahil edilmektedir. Kasa bankaya teslim edilirken bu depozito ücreti müşteriye geri ödenmektedir. Anadolu Bank kiralık kasa avantajları güvenlik ve kolaylık açısından çoktur. Kiralık kasa sayesinde varlıklarınızı banka aracılığıyla miras bırakabilir ve emanet edebilirsiniz.

Anadolu Bank kiralık kasa ücretleri 2020 yılı güncellemesi

Yasal olarak sorun arzetmeyen her türlü varlık ve kıymetli değer kiralık kasaya konabilir. Kiralık kasa ücretleri Anadolu Bank’ta 420 tl den başlamakta ve 575 tl ye kadar çıkmaktadır. +350 lira depozito ücreti ve BSMV ile Anadolu Bank kiralık kasa hizmetini satın alabilirsiniz.

Anadolu Bank kiralık kasa bulunan şubeler

Şehirlere göre arama yapabilmeniz için sizinle link paylaşıyoruz. Anadolu Bank kiralık kasa bulunan şubeler bu linke tıklayarak görülebilir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler