Bankalardan 2. El Satılık Araçlar

Bankaların icra ile sattıkları araçları aşağıdaki bankalardan satın alabilirsiniz.
Eğer ikinci el araç satın almayı düşünüyorsanız alternatifleriniz arasında bankalardan 2. el satılık araçlar da bulunmaktadır. Bankalar icra yolu ile temin ettikleri ikinci el araçları satışa çıkarıyor. Uygun fiyatlarla ödemenizi gerçekleştirerek siz de bankalardan ikinci el satılık araçlar arasından beğendiğiniz bir aracı satın alabilirsiniz.

Vakıfbank’tan 2. El Satılık Araçlar

Vakıfbank’tan satılık araçlar için bankaya bir teminat yatırmanız gereklidir. Teminat oranını öğrenmek ve aynı zamanda Vakıfbank’tan icralık satılık araçlar listesini görmek için bankanın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Vakıfbank’tan satılık ikinci el araçlar bazen toplu olarak da satışa çıkarılabilmektedir.
>> Vakıfbank’tan satılık 2. el araç ilanları

Halkbank’tan 2. El Satılık Araçlar

Halkbank’tan satılık ikinci el araçlar listesi bankanın internet sitesinde yayınlanmaktadır. Halkbank’tan icradan ikinci el araçlar portföyünde otomobillerin yanı sıra ticari araçlar da yer alır. Bankanın bazen toplu olarak da satışa çıkardığı Halkbank’tan satılık araçlar farklı marka ve modellerde olabilir. >> Halkbank’tan satılık 2. el araç ilanları

TEB’den 2. El Satılık Araçlar

TEB’den icradan satılık 2. el araçlar arasında binek otomobiller, ticari araçlar ile ikinci el makine çeşitleri bulunuyor. TEB’den ikinci el satılık araçlar için dileyen herkes talepte bulunabilmektedir. Ancak öncesinde bir teminat yatırmak gerekebilir. TEB’den satılık icralık araçlar listesi ile teminat tutarları hakkında bilgi edinmek için bankanın web adresini ziyaret edebilirsiniz.
>> TEB’den satılık 2. el araç ilanları

Garanti Bankası’ndan 2. El Satılık Araçlar

Garanti Bankası’ndan icralık satılık 2. el araçlar listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Garanti Bankası’ndan ikinci el satılık araçlar bankanın internet sitesinde yer almaktadır. Araçlar hakkında her türlü bilgi de bu bölümde bulunmaktadır. Garanti Bankası’ndan icralık satılık araçlar arasında binek otomobillerin yanı sıra ticari araçlar da yer almaktadır.
>> Garanti Bankası’ndan satılık 2. el araç ilanları

Ziraat Bankası’ndan 2. El Satılık Araçlar

Ziraat Bankası’ndan satılık ikinci el araçlar bankanın satılık gayrimenkulleri arasında yer alır. Bankanın portföyünde çok sayıda araç bulunmaktadır. Ziraat Bankası’ndan icradan ikinci el araçlar satın almak isteyenler öncelikle bankanın web adresine tıklayarak bilgi edinmelidir. Ziraat Bankası’ndan satılık 2. el araç talep etmek isteyenler bankanın internet sitesinde ilanları ve diğer bilgileri görebilir.
>> Ziraat Bankası’ndan satılık 2. el araç ilanları

Finansbank’tan 2. El Satılık Araçlar

Finansbank’tan ikinci el satılık araçlar bankanın satışa çıkardığı gayrimenkul türlerinden yalnızca biridir. Aralarında binek otomobiller ve ticari araçların da yer aldığı Finansbank’tan ikinci el icralık satılık araçlar bankanın web adresinde ilan şeklinde yayınlanır. İsteyenler bankanın ilan bölümünden Finansbank’tan icradan satılık ikinci el araç listesini görebilir ve talepte bulunabilir.
>> Finansbank’tan satılık 2. el araç ilanları

Albaraka Türk Bankası’ndan 2. El Satılık Araçlar

Albaraka Türk Bankası’ndan satılık 2. el araçlar bankanın satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında en çok talep görenlerden biridir. Hem binek otomobil hem de ticari araçlardan oluşan geniş bir portföye sahip olan Albaraka Türk Bankası’ndan icradan satılık ikinci el araçlar bankanın web adresinde görülebilir. Ayrıca satın alma koşulları da bu bölümde yer almaktadır. Albaraka Türk Bankası’ndan icralık satılık 2. el araçlar marka ve model çeşitliliği ile de dikkat çeker.
>> Albaraka Türk Bankası’ndan satılık 2. el araç ilanları

Kuveyt Türk Bankası’ndan 2. El Satılık Araçlar

Kuveyt Türk Bankası’ndan satılık 2. el araçlar çeşitli dönemlerde ilan olarak halka duyurulmaktadır. Kuveyt Türk Bankası’ndan satılık ikinci el araç listesine bankanın internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, araçları inceleyebilir ve satın almak için talepte bulunabilirsiniz. Kuveyt Türk Bankası’ndan icralık satılık ikinci el araçlar arasında binek otomobiller ve ticari amaçla kullanılabilen araçlar yer almaktadır. Banka dilediği kişiye dilediği fiyatta araç satışı yapma yetkisine sahiptir.
>> Kuveyt Türk Bankası’ndan satılık 2. el araç ilanları

Diğer Makaleler