Bankalardan Satılık Gayrimenkuller

Bankaların icra ile elde ettikleri gayrimenkullere ait bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.
Bankalar icra yolu ile temin ettikleri gayrimenkulleri belirli tarihlerde satışa çıkarır. Tüm bankalardan satılık gayrimenkuller de internet üzerinden yayınlanan ilanlar ile halka duyurulur. Bu sayede dileyen herkes ücretini ödemek suretiyle bankalardan gayrı menkul satın alma işlemini tamamlayabilir. Bankaların sattığı gayrimenkuller ile ilgili bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Finansbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Finansbank’tan icrada satılık evler yayınlananlar ilanlar ile duyurulur. Banka satılığa çıkardığı gayrimenkulü istediğine istediği bedele satmakta serbesttir. Finansbank’tan satılık daireler en çok talep gören gayrimenkullerin başında gelir. Finansbank’tan satılık evler ilanları bilgi niteliğindedir.
>> Finansbank’tan satılık ev ilanları

Ziraat Bankası’ndan Satılık Gayrimenkuller

Ziraat Bankası’ndan satılık daireler Türkiye’nin pek çok kentinde bulunuyor. Ziraat Bankası’ndan icrada satılık evler bankanın internet sitesi üzerinden görülebilir. Hatta arama yapılarak beklentilere uygun daireler kolaylıkla bulunabilir. Ziraat Bankası’ndan satılık gayrı menkuller arasında daire, işyeri, arsa ve özellikli gayrimenkuller de bulunuyor.>> Ziraat Bankası’ndan satılık ev ilanları

Vakıfbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Vakıfbank’tan satılık evler arasında çok sayıda farklı tipte daire bulunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli illerinde Vakıfbank’tan icralık satılık daireler arasından dilediğinizi seçerek bankaya teklifte bulunabilirsiniz. Vakıfbank’tan satılık gayrimenkuller arasında araçlar, arsalar, tarlalar gibi farklı taşınmaz mallar da yer alıyor.
>> Vakıfbank’tan satılık ev ilanları

Halkbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Halkbank’tan satılık icrada evler internet üzerinden de incelenebilir. Hatta Halkbank satılık daireler için internetten online olarak teminat yatırma şansını da müşterilerine sunmaktadır. Bankanın web adresi üzerinden Halkbank icrada satılık evler ilanlarını görebilir, en yeni ilanları inceleyebilirsiniz.
>> Halkbank’tan satılık ev ilanları

Bank Asya’dan Satılık Gayrimenkuller

Bank Asya’dan satılık icrada evler ve satılık diğer gayrimenkuller liste halinde yayınlanmaktadır. Bankanın sitesi üzerinden tek tıkla Bank Asya’dan satılık evler listesine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Bank Asya’dan satılık daireler çeşitli özellikleri ile talepte bulunmak isteyenlere aktarılıyor.
>> Bank Asya’dan satılık ev ilanları

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Denizbank’tan icralık satılık daireler bankanın internet sitesinden görülebilir. Denizbank’tan satılık evler listesi içerisinde il, ilçe ve gayrimenkul türü bazında arama yapılması da mümkündür. Denizbank’tan satılık gayrimenkuller arasında daire, işyeri, tarla, arsa, turistik tesis, villa, fabrika ve bina gibi farkı taşınmaz mallar da yer alıyor.
>> Denizbank’tan satılık ev ilanları

Garanti Bankası’ndan Satılık Gayrimenkuller

Garanti Bankası’ndan satılık daireler için bankanın uygulamaya soktuğu Gayrimenkuller Arama Modülü kullanılabilir. Garanti Bankası’ndan icrada satılık evler bu modülde kolaylıkla görüntülenebilir. İlgili yönetmelik gereği Garanti Bankası’ndan satılık icralık evler bankanın istediği kişiye istediği bedel karşılığında satılabilmektedir.
>> Garanti Bankası’ndan satılık ev ilanları

İş Bankası’ndan Satılık Gayrimenkuller

İş Bankası’ndan satılık daireler listesi bankanın web sitesi üzerinden görüntülenebilmektedir. Tek tıkla İş Bankası’ndan icrada satılık evler listesine ulaşılabilir. İş Bankası’ndan satılık gayrimenkuller arasında konut, işyeri, arsa, arazi ve fabrika gibi taşınmaz mallar yer almaktadır.
>> İş Bankası’ndan satılık ev ilanları

Akbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Akbank’tan icralık satılık daireler gayet uygun fiyatlarla belirli zaman aralıklarında satışa çıkmaktadır. Dileyen herkes Akbank’tan satılık evler için talepte bulunabilir ve gerekli teminatı yatırabilir. Akbank’tan icrada satılık evler bankanın internet sitesi üzerinden incelenebilmektedir. Satın alma işlemi için gerekli koşullar da bu sitede yer almaktadır.
>> Akbank’tan satılık ev ilanları

Yapı Kredi Bankası’ndan Satılık Gayrimenkuller

Yapı Kredi Bankası’ndan icrada satılık daireler satın alabilirsiniz. Banka yalnızca daire satışı yapmıyor. Yapı Kredi Bankası’ndan satılık gayrimenkuller arasında konutun yanı sıra işyeri, arsa, tarla, otel, fabrika ve çeşitli vasıta ile otomobiller de yer alıyor. Yapı Kredi Bankası’ndan satılık evler bankanın en çok talep aldığı gayrimenkullerdir. Bankanın web sitesi üzerinden hem güncel ilanları görebilir hem de satılık gayrimenkuller için talepte bulunma koşullarını okuyabilirsiniz. Teminat oranları da bu sitede yer almaktadır.
>> Yapı Kredi Bankası’ndan satılık ev ilanları

Diğer Makaleler