Burganbank Hesap Açma

Burganbank'tan nasıl hesap açabileceğinizi bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Son dönemde çeşitli atılımlar ile adından söz ettiren Burgan Bank hesap açma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bankalar sıralamasında yer alıyor. Birkaç farklı şekilde hesap açma işleminizi tamamlayabilir ve siz de Burgan Bank vadeli TL hesabı ya da Burgan Bank vadesiz TL hesabı sahibi olabilirsiniz. 

Burgan Bank Hesabı Nasıl Açılır?

Burgan Bank hesap açma işlemini yapabilmek için bulunduğunuz yere en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gittiğinizde yanınızda kimlik belgenizin de bulunması gerektiğini unutmayın. 18 yaşını doldurmuş olan her birey, herhangi bir Burgan Bank şubesine başvuruda bulunarak hesap sahibi olabilmektedir. 
Size en yakın Burgan Bank şubesi için tıklayın. 

Banka şubesinde hesap açma işleminizi gerçekleştirmeniz için sizden bir form doldurmanız istenecektir. Form içerisinde TC kimlik numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinizin yanı sıra iletişim bilgilerinizin de bulunması gerekmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka kartınız posta ile adresinize gönderilir. 

İnternetten Burgan Bank Hesabı Nasıl Açılır?

Aynı işlemi internet üzerinden online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın resmi web sitesi olan www.burgan.com.tr adresine tıklayın. Ardından ilgili yönergeleri takip ederek hesap açma sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Burgan Bank telefon bankacılığı hizmeti kapsamında da hesap açma talepleri kabul ediliyor. Hemen 0 850 222 8 222 numaralı telefon hattını arayabilir ve hesap açma işlemi yapmak istediğinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Hesabınız aktif hale geldikten sonra tüm bankacılık işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler