Burgan Bank POS Destek Hattı

Burgan Bank POS Deste Hattı ve pos hizmetleri hakkında yardım almanız için gereken bilgileri b sayfada bulunuyor.


Burgan Bank pos destek, pos şikayet ve arıza talepleri için telefon numarası nedir?

Burgan Bank pos destek hattı telefon numarası ve detayları hakkında her şeyi toplayacağımız makalemize hoş geldiniz. 0850 222 8 223 nolu Burgan Bank pos destek hattı numarası ile kurumsal telefon bankacılığı hizmeti alabilirsiniz. Burgan Bank pos başvuru telefon numarası ve teknik destek için tüm detaylar makalemizde. Burgan Bank pos rulo talebi ve kredi kartı ile satış için teknik desteği bankadan alabilirsiniz. Burgan Bank pos üye işyeri müşteri hizmetleri ve üye işyeri teknik destek için tüm bilgiler aşağıdadır.

Burgan Bank Pos Destek Hattı, Müşteri Temsilcisi ve Müşteri Hizmetleri Telefon Bilgileri

0850 222 8 223 nolu Burgan kurumsal müşteri hizmetleri yetkilisi telefon numarası ile üye işyeri için pos başvurusu yapabilir, üye işyeri pos destek hattı aracılığıyla tüm taleplerinizi bankaya iletebilirsiniz. Visa ve Mastercard başta olmak üzere birçok karttan satış alabilirsiniz.

Burgan Bank pos destek kurumsal telefon bankacılığı müşteri hizmetleri numarası

Burgan Bank kredi kartı ile satış destek için yukarıdaki numaradan her türlü teknik yardım alabiliyorsunuz. Burgan bank pos cihazı rulosu bitti ne yapmalıyım diyorsanız, 0850 222 8 223 nolu kurumsal telefon numarasını arayın ve hemen rulo talebinizi gerçekleştirin. Ayrıca her türlü satış destek, pos şikayet ve destek talebi bu numarayla gerçekleştirilebilmektedir.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler