Burgan Bank Zamanaşımı

Burganbank zamanaşımı sorgulama ve konu ile ilgili detaylı bilgiler bu sayfada yer alıyor.


Bankalardaki mevduat, birikim ve varlık hesaplarında ve banka nezdindeki her türlü hesabınızda unuttuğunuz ve 10 yıldır aramadığınız tüm değerler bankacılık kanunu gereği Yatırımcı Tazmin Merkezi kurumuna devredilmektedir. Bu açıdan, eğer bankanıza son 10 yıldır hesabınızla ilgili hiçbir yazılı dilekçe göndermediyseniz, kıymetli varlıklarınız ve birikimleriniz YTM’ ye, yani Yatırımcı Tazmin Merkezi’ne aktarılmış olabilir. Bu açıdan tek yapmanız gereken Burgan bank zaman aşımı listesi kısmını kontrol etmektir. Burgan Bank zaman aşımına uğrayan mevduat listesi aracılığıyla tüm kayıplarınızı görebilir ve gereken yerlere başvurunuzu yapabilirsiniz. Burgan Bank zaman aşımı listesi sayfasını görmek için buraya tıklayınız.

Burgan Bank zaman aşımına uğrayan hesaplar listesi 2020 yılı güncel liste

Hesaplarınızla ilgili son durumu görmek için buraya tıklamanız ve gereken yerleri doldurmanız yeterli olacaktır, hızlıca hesabınızın son durumunu anlık olarak görebilirsiniz.

Burgan Bank zaman aşımına uğrayan mevduat hesapları listesi online görüntüleme

Hesabınızın durumunu görüntülemek için buraya tıklamanız yeterlidir. Gereken kısımları doldurup zaman aşımı durumunuzu inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi, detaylı bilgilendirme ve başvurular için Burgan Bank şubelerine başvurabilirsiniz.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler