Deniz Avans Nedir?

Denizbank tarafından sunulan Deniz Avans sayesinde kredi kartı kullanır biçimde nakit avans sahibi olabilirsiniz.


Acil olarak nakit para ihtiyacınız var ise genellikle kredi kartlarına başvurursunuz. Fakat kredi kartları ile çekilecek olan nakit avanslar çoğu zaman büyük maliyetlerin de meydana gelmesine yol açmaktadır. Bireysel kredi başvuruları da oldukça zahmetli bir süreçten geçmenize yol açar. Bu durumda farklı arayışlara girdiyseniz kredi kartlarından taksitli nakit avans almayı tercih edebilirsiniz.
Denizbank tarafından hizmete açılan Deniz Avans adlı sistem sayesinde Deniz Bonus Taksitli Nakit Avans hizmetlerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Eğer Denizbank Bonus Kart kullanıcısıysanız, banka tarafından sizlere sunulan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hizmetten yararlanabilmek için Denizbank kredi kartınızı kullanmanız yeterli olacaktır. 10.000 TL’ye kadar 9 aylık vadeler ile Deniz Avans’larınızı AçıkDeniz internet bankacılığı üzerinden veya “PARA” yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini girip boşluk bırakıp talep ettiğiniz tutarı yazıp 3280 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Ayrıca Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de Denizbank tarafından sunulan Deniz Avans kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 444 0 800 numaralı telefondan Denizbank ile iletişime geçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank ATM’lerinden de 3 bin TL tutarına kadar başvuru yapmayı deneyebilirsiniz. Kartınızın limitinin uygun olduğu durumlarda nakit avanslarınız yaklaşık 1 dakikalık kısa bir süre içerisinde elinizde olur.

Deniz Avans sisteminden yararlanabilmek için kredi kartı kullanıcısı olmanız şartı mevcuttur. Herhangi bir kredi kartına sahip değilseniz yukarıdaki başvuru yöntemlerinden yararlanarak Denizbank Bonus Kart başvurusu yapmayı deneyebilirsiniz. Bu işleme ek olarak dilerseniz Denizbank kredili mevduat hesabı da oluşturabilirsiniz.

Deniz Avans Faiz Oranları Nedir?

Deniz Avans hizmetindeki faiz oranları %2.02 oranındadır. Deniz Avans kullanmak istediğiniz zaman kredi kartı limitinizin avans için yeterli miktarda olması gereklidir. Kullanacağınız avanslarınız kredi kartınızın mevcut limitinden düşmeye başlar. Taksit ödemelerinizi yapmaya devam ettiğiniz sürece, ödediğiniz tutar kadar kartınızın limiti kullanıma açılmaya başlanır.

Avans olarak kullandığınız kredileriniz otomatik bir şekilde kredi kartı ekstrelerinize yansıtılacağı için ayrı bir sistem üzerinden bu ödemeleri ve borçlarınızı takip etmenize gerek yoktur. Kredi kartı harcaması yapmış gibi aylık olarak tüm ödemelerinizi bu ekstreler üzerinden takip etmeye devam edebilirsiniz.

Deniz Avans kredilerinin kullanım limitleri ise minimum 1.500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. 9 aya kadar vadeli taksit imkanından yararlanabileceğiniz bu kampanya sayesinde 1.500 TL 9 ay vadeli kredi aldığınızı varsayarsak aylık olarak ödemeniz gereken taksit bu hesaplamaya göre 187 TL olacaktır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler