Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası

Denizbank bayram kredisi kampanyası ile bayram öncesi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
Denizbank bayram kredisi kampanyası başlatarak bayram öncesinde kredi kampanyası sunan bankalardan biri oldu. Tüketici ihtiyaçlarına cevap veren uygun faiz oranlarına sahip bayram kredisi ürünü ile pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Denizbank bayram kredisi veriyor mu? sorusu hakkında detaylı cevaplara ve Denizbank bayram kredisi faiz oranlarına makalemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Denizbank Bayram Kredisi 2020

Denizbank bayram kredisi ile tüketiciler bayram ihtiyaçlarını rahatça karşılama kolaylığına kavuşuyor. Dünyayı esir eden pandemi sebebiyle evde geçirilen günlerde hobi, hediye ve ihtiyaç duyduğunuz ev dekorasyonu harcamalarınızı; kıyafet ve beyaz eşya giderlerinizi bu krediyle rahatça karşılayabilirsiniz. Uygun faiz oranlarıyla bayrama özel Denizbank bayram kredisi ürününü 60 aya varan vade olanaklarıyla kullanabilirsiniz.

Denizbank Bayram Kredisi Başvurusu

Denizbank bayram kredisine başvuru yapmadan önce Denizbank internet sitesinden “Bayram Kredisi” bölümüne giderek kredi vade ve faiz oranlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için Denizbank internet bankacılığına ya da mobil bankacılık şubesine giriş yapabilir ve başvurunuzu dilediğiniz vade seçeneğiyle yapabilirsiniz. Vade seçenekleri konusunda da oldukça esnek davranmanıza olanak sağlayan Denizbank, dilerseniz 12 ay vade ile 3 Bin TL’ye kadar kredi olanağı da sunmakta. Başvuruda bulunabilmek için son tarih 31 Mayıs 2020’dir.

Denizbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın bayram kredisi kampanyasında 12 ay vade ile 3 Bin TL’ye kadar %0,89 faiz oranıyla kredi çekebilirsiniz. 12 ay üzerindeki vadelerde ve 3 Bin TL üzerindeki kredi tutarlarında faiz oranları değişkenlik gösterecektir. Bir örnek verecek olursak; 10 Bin TL tutarında bir kredi çekmek istediğinizde 36 vade, %1,29 faiz oranı ile bu krediyi çekebilirsiniz. Bu durumda hayat sigortası priminiz 181 TL, kredi tahsis ücreti de 50 TL olarak ücretlendirilecektir.
10 Bin TL tutarındaki bir kredi için diğer vadelerde de faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte; 12 aylık bir vadede 89 TL, 24 aylık bir vadede 130 TL, 48 aylık bir vadede 238 TL ve 60 aylık bir vadede 299 TL tutarında bir sigorta bedeli ödemeniz gerekecektir.

Kategori:

Diğer Makaleler