Denizbank bireysel emeklilik iletişim ve müşteri hizmetleri 2022

Denizbank - MetLİfe bireysel emeklilik sistemi hakkında bilgi alabileceğiniz iletişim merkezi ve müşteri hizmetleri hatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.


Denizbank bireysel emeklilik iletişim ve müşteri hizmetleri son dönemlerde internet aramalarında yukarılarda. Bunun en önemli nedeni de genelde başvuru işlemleri ile ilgili bilgi almak oluyor. Denizbank Anonim Şirketi, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.nin hazırlamış olduğu bireysel emeklilik planlarını bireysel emeklilik sistemine dahil olmak isteyen müşterilerine sunmaktadır. Diğer bir deyişle Denizbank sigorta ve emeklilik hizmetlerinde anlaşma sağladığı MetLife’ın acenteliğini üstlenmektedir. Katılımcılar, Denizbank’ın sunmuş olduğu emeklilik planlarına nasıl dahil olabilirler? Denizbank’ın bireysel emeklilik ve müşteri hizmetleri bilgileri 2022 yılında nedir? Denizbank aracılığıyla MetLife’a ulaşılabilir mi?
 



Denizbank’ın sunmuş olduğu bireysel emeklilik sistemi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bu yazımızda Denizbank bireysel emeklilik iletişim ve müşteri hizmetleri bilgileri ile daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Denizbank Bireysel emeklilik sistemi nedir?

Denizbank bireysel emeklilik sistemi katılımcılarının halihazırdaki yaşam standartlarını olumsuz şekilde etkilemeden onların rahat ve mutlu bir emeklilik dönemi geçirmelerini sağlamak adına ufak katkı payları ile büyük birikimler yapabilmelerini amaçlamaktadır. Bireysel emeklilik, katılımcının yapmış olduğu katkı payları ödemelerini uzun vadede emeklilik yatırım fonları dahilinde değerlendirip kişiye emekliliğinde SGK emekliliğinin yanında ek gelir imkânı tanıyarak kişinin refah düzeyini güvence altına alır. Üstelik 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ya da Mavi Kart sahibi olan herkes sisteme başvuru yaparak katılımcı olabilir. 18 yaş altındaki katılımcılar için de “18 yaş altı bireysel emeklilik” konumuzu inceleyebilirsiniz.

Denizbank bireysel emeklilik sisteminde hangi emeklilik şirketiyle çalışır?

Denizbank, Deniz Emeklilik ve Hayat A.Ş.nin hazırladığı bireysel emeklilik sistemi ürünlerini müşterilerine sunmaktaydı. 26 Mart 2012 itibariyle Deniz Emeklilik ve Hayat’ın unvanı MetLife Emeklilik ve Hayat Anonim Şirketi olarak değişti. Bu tarihten itibaren Denizbank, MetLife Emeklilik ve Hayat’ın hazırlamış olduğu bireysel emeklilik planlarını müşterilerine teklif etmektedir. Denizbank müşterileri MetLife’ın Denizbank için hazırladığı 7 farklı emeklilik planından istediğini kendisine göre yapılandırarak bireysel emeklilik sistemine dahil olabiliyorlar. Bu emeklilik paketleri ile ilgili bilgilere erişmek isterseniz “Denizbank bireysel emeklilik başvurusu ve sorgulama” konumuzu inceleyebilirsiniz. Bu yazımızda başvuru ve katılım paketleri ile ilgili bilgiler verdik.

Denizbank bireysel emeklilik iletişim ve müşteri hizmetleri

Denizbank’ın teklif ettiği bireysel emeklilik planlarına katılmak isteyen kişiler emeklilik planlarını Denizbank’ın şubeleri aracılığıyla planlayabilirler. Aynı zamanda katılımcı Denizbank’ın internet sitesinde yer alan bireysel emeklilik başvuru menüsündeki istenilen bilgileri doldurarak başvuru sürecini başlatabilir.

Denizbank’ın müşteri hizmetleri hattı olan 0 850 222 0 800 üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçilerek bireysel emeklilik başvurusu yapılamamaktadır. Bu numara Denizbank’ın bankacılık hizmetlerinin sunulduğu telefon bankacılığı hattıdır. Bireysel emeklilik katılımcısı Denizbank’ın teklif ettiği emeklilik planları hakkında detaylı bilgi almak ve onlara başvurmak adına MetLife İletişim Merkezi ile irtibata geçebilir.

MetLife bireysel emeklilik ve müşteri hizmetleri

MetLife İletişim Merkezi hafta içi 09.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları ve resmî tatillerde hizmet verilmemektedir. Bireysel emeklilik ürünleri hakkında bilgiye 7 gün 24 saat https://www.metlife.com.tr/ üzerinden ulaşabilir ve e-şube aracılığıyla emeklilik ve sigorta ürünleri takip edilebilir ve diğer işlemleri beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

MetLife İletişim Merkezi: 0 850 222 0 638
E-posta: musterihizmetleri@metlife.com.tr
Genel Müdürlük Telefon: 0 (216) 538 91 00
Genel Müdürlük Faks: 0 (216) 538 94 94
Genel Müdürlük Adres: Kavacık Ticaret Merkezi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Çam Pınarı Sokak B Blok No:1 Kavacık Beykoz 34805 İstanbul / Türkiye

Diğer Makaleler