Denizbank borç kapatma kredisi! Denizbank borç transfer kredisi veriyor mu?

Denizbank borç kapama kredisi vermektedir. Denizbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz.


​Denizbank borç kapama kredisi vermektedir. Denizbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz. Akbank tarafından belirlenen faiz oranları ile borç kapama bir diğer adı ile borç transfer kredisi kullanabilirsiniz.
Denizbank özellikle emeklilere borç kapama kredisinde özel avantajlar sağlamaktadır. Banka borç kapama kredisini 36 aya varan vadeler ile kefil istemeden vermektedir.Başvuru İçin Gerekli Belgeler ise:
-Bireysel kredi başvuru formu
-Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
-Gelir belgesi
-Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesidir.

DENİZBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Denizbank kolay kredi veren bankalardan birisidir. Ancak gelirin yüzde 50’sinden fazla aylık borç taksiti ve daha önceki ödemelerde (Kredi, kredi kartı borcu, ek hesap ödemeleri vb..) düzensizlik var ise başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KİMLERE VERİLİR?

Denizbank’ın uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

DENİZBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ NASIL ALINIR?

Borç kapatma kredisi için mobil şube, müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve banka şubelerine başvuru yapmak gerekmektedir.

DENİZBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ VADE ORANLARI

Kredi üst limiti 100.000 TL'dir. Yasal vade sınırlamaları gereği 100.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 12 ay, 50.000 TL - 100.000 TL aralığındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için 36 aya kadardır.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEYE GÖRE VERİLİR?

Findesk kredi notu, borçluluk seviyesi, müşterinin segmenti ve çalışma şekline göre fiyatlamalar belirtilen kriterlerde aylık fazi oranı değişiklik göstermektedir.

BORÇ KAPAMA TAHSİS ÜCRETİ

Kredi tahsis ücreti başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. "Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı", kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 50 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 132.29 TL, 24 ay vadede 207.35 TL, 36 ay vadede 295.63 TL’dir. 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler