Denizbank D-şarj Bonus Kart

Denizbank’ın genç kesime yönelik sunduğu D-şarj Bonus Kart’ı pek çok farklı avantajı da beraberinde getiriyor.


Denizbank, ülkemizde gençlere yönelik avantajlı kampanyalar yapmakta olan en ünlü bankalar arasında yer alıyor. Genç kesime hitap eden hizmetleri ile gençleri mutlu etmeyi hedefleyen bankanın yeni girişimi ise Denizbank D-şarj Bonus Kart oluyor. Genç kesimdeki kişileri kendi müşterisi yapabilmek için hayata geçirilen Denizbank D-şarj Bonus Kart, vadesiz bir hesap kartı olarak da kullanabileceğiniz bir karttır. Vadesiz hesabınızdaki paranızı da ATM üzerinden bu kart sayesinde çekerek kullanabilirsiniz. Kart ile yapılan işlemlerde herhangi bir komisyon ve işlem ücreti de alınmamaktadır.
Denizbank tarafından sunulan ana kredi kartı Bonus Kart’ın tüm özelliklerine sahip olan D-şarj kart sayesinde yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızı yaparken, her 1 TL tutarındaki alışverişinize karşılık olarak 1 bonus puan kazanırsınız. Kazandığınız bonus puanlarınızı bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilir veya tamamen bonuslar üzerinden bedava alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz.

Ayda 200 TL Harcamaya 10 Bonus Puan Hediyesi

Visa Playwave özelliği bulunan Denizbank D-şarj kartları, bu özellikleri sayesinde 50 TL altındaki alışverişlerinizde herhangi bir şifre girmeden, imza atmadan pos cihazına kartınızı okutarak hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlar. Denizbank, D-şarj kartlarının daha fazla ilgi görmesini ve kullanım sayısının artması için müşterilerine de özel kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Yeni yapılan kampanya sayesinde D-şarj kart sahibi olan kişiler her ay 200 TL alışveriş sözü verdikleri takdirde 10 TL’lik bonus puanını hediye olarak kazanabiliyorlar.

Ayda 200 TL’lik alışveriş yapacağınızı bankaya bildirebilmek için Açık Deniz İnternet Bankacılığı hizmetine 444 0 800 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir veya dilerseniz size en yakın olan Denizbank şubelerinden gerekli talimatı verebilirsiniz. Denizbank D-şarj kartınızı vadesiz hesabınıza entegre ettikten sonra vadesiz bir şekilde hesabınız üzerinden yapacağınız tüm bankacılık işlemlerini D-şarj kartınız ile birlikte yapabilirsiniz. Bu durumda Denizbank D-şarj kartınızı kredi kartı ve vadesiz hesap kartı olarak da kullanabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

İndirim Geçen Yerler Nereler?

Tercih ederseniz D-şarj kartınız ile uygun faiz oranlarından yararlanarak taksitli nakit avans ihtiyacınızı da giderebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir yerinde yer alan cafe, restoran ve lokanta gibi yerlerdeki harcamalarınızı yaptığınız zaman ise oranında indirim kazanabilirsiniz.

Ancak yeme-içme alışverişleriniz için bu kartı kullanacağınız zaman işletmelerin MCC koduna sahip olması gereklidir. MCC kodu olan tüm işletmelerde oranındaki indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. D-şarj kartınızı kullanarak indirim avantajlarından yararlanabileceğiniz diğer yerler arasında ise sinema ve tiyatrolar bulunmaktadır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler