Denizbank Hesap Açma

Denizbank'tan nasıl banka hesabı olacağınızı bu yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.


Denizbank hesap açma işlemini gerçekleştirdiğinizde, banka şubesine giderek, telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak ya da internet üzerinden her türlü bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank hesap açma koşulları sadece 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 18 yaşını doldurmuş olan her birey Denizbank vadeli TL hesabı ya da Denizbank vadesiz TL hesabı açtırabilir. 

Denizbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Vadeli ya da vadesiz TL hesabı açtırmak için başvurabileceğiniz yollar arasında banka şubesine gitmek, en kolay yollardan biridir. Yanınıza kimlik belgenizi de alarak bulunduğunuz yere en yakın Denizbank şubesine giderek Denizbank hesap açma işleminizi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 
Banka şubesinde sizden bir form doldurmanızı ve imzalamanızı isteyecek olan görevliler bazı kişisel bilgilerinizi de forma kaydetmenizi talep edecektir. Ayrıca kimlik fotokopisi de sizden talep edilecektir. 

Size en yakın Denizbank şubesi için tıklayın.

Eğer Deniz Hesap sahibi olursanız ve tercihinizi vadeli hesap yönünde kullanırsanız, para çektiğinizde ya da para yatırdığınızda vadeniz bozulmaz. Ayrıca bu işlemler nedeniyle faiz kaybı da yaşamıyorsunuz.  

İnternetten Denizbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Online olarak yine dakikalar içerisinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında Denizbank hesap açma işlemi de bulunmaktadır. Bankanın www.denizbank.com adresi resmi web sitesidir. Bu adrese tıkladıktan sonra “AçıkDeniz İnternet Bankacılığı” bölümünden hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Ayrıca Denizbank telefon bankacılığı hizmeti kapsamında 444 0 800 ya da 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak her türlü işlem hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler