Denizbank Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Denizbank hesap bakiyesi sorgulama.


Hesabınızdaki bakiyeyi incelemek istiyorsanız ve aklınızda 'Denizbank hesap bakiyesi nasıl bulunur?' diye soru işaretleri oluşuyorsa Denizbank haberlerinin doğru adresindesiniz.

Hesap Bakiyesi Sorgulama Denizbank

İnternet şifreniz ile Denizbank hesap bakiyenizin ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şifrenizi ilgili bankanın resmi web sitesine girdikten sonra açılan sayfadan hesap bilgilerinize ulaşarak, Denizbank hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
İnternet şifreniz olmadığı için AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'nı kullanamıyorsanız ister TC kimlik numaranızla ilgili web sitesine giriş yapabilir isterseniz de size en yakın Denizbank şubesinden hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Denizbank hesap bakiye öğrenme işlemleriniz için ATM'leri ve müşteri temsilcilerini de aracı olarak kullanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerine 0850 222 0 800 telefon numarasından ulaşabilir ve en doğru bilgileri edinebilirsiniz. 

Denizbank Paracard Hesap Bakiyesi Öğrenme

Kolay ve güvenli alışverişin kartı olan Paracard ile birçok finansal işleminizi yapabiliyorsunuz. Bu işlemlerden biri de Denizbank Paracard ile hesap bakiyesi sorgulamadır.

Denizbank hesap bakiyesi öğrenmek için 3280'e HESAP boşluk Paracard'ınızın son dört hanesini yazarak mesaj göndermelisiniz. Diyelim ki Paracard'ınızın son dört hanesinde 4545 bulunmaktadır. O halde göndereceğiniz mesaj HESAP 4545 şeklinde yazılmalıdır. 

Kısa mesajın yanıtında tarafınıza gönderilen hesap bakiyesi Denizbank Kurtaran Hesabı'nız varsa o hesabın kullanılabilir limitini de içermektedir. Ancak Kurtaran Hesabı'nız yoksa gelen mesajda sadece Denizbank hesap bakiyeniz görüntülenecektir. 

Diğer Makaleler