Denizbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank internet şubesi Açık Deniz'i kullanabilmeniz için şifre alma işlemlerini burada sizin için anlattık.


Denizbank'ta hesabınız varsa internet şubesi için başvuru yapabilir, bankanızın size özel sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. İnternet şubesinin kullanıcılara yararları; işlem maliyetlerini düşürme, fatura ve vergi ödemelerini yapabilme, yatırımlarını takip edebilme, şubede sıra beklemekle vakit kaybetmeme ve günün her saati hesap bakiyelerini kontrol edebilmeleridir.

İnternet şubesine giriş yaparak Denizbank hesaplarınızla ilgili işlem yapabilmeniz için öncelikle şifre edinmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından Açıkdeniz internet şubesini dilediğiniz an kullanabilir, avantajlı vadeli mevduat oranlarından yararlanabilirsiniz.

DENİZBANK İNTERNET ŞUBESİ İÇİN ŞİFRE ALMA ADIMLARI

Denizbank internet şube şifresi 4 adımda tamamlanmaktadır.

  1. Açıkdeniz internet şubesine giriş yaparak kullanıcı oluştur bölümüne tıklayınız.
     
  2. Yeni gelen sayfada sizden üç bilgi istenecektir. Sanal klavye yardımıyla banka/ kredi kartı numaranızı, hangi kart ile giriş yapacaksanız onun şifresini ve kart vadesini kendi alanlarına giriniz. Denizbank kartınız bulunmuyorsa, kartım yok bölümüne tıklayarak devam ediniz.     
  3. Kart numarasıyla veya kredi kartı numarasıyla giriş yaparak devam butonuna tıkladığınızda sisteme kayıtlı olan telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. 
     
  4. Kartım yok bölümünü tıklarsanız açılan sayfada kimlik numaranız, telefon numaranız ve güvenlik kelimesi sorulacaktır. İlgili alanlara tıklayarak Denizbank internet şube şifresi için kullanıcı oluşturabilir ve banka kartı yada kredi kartı talep edebilirsiniz. 

Bilgilendirme mesajının ardından Denizbank internet şubesi için şifre alma işlemleriniz tamamlanmış olur. Elde ettiğiniz şifre ile kartlı giriş bölümüne tıklayarak, kullanıcı adınızı ve diğer istenilen bilgileri yazarak Denizbank şubesine bağlanabilirsiniz. Girişte sorulan e-parola cep telefonunuza mesaj yoluyla iletilecektir. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki; sadece görüntüleme işlemlerini yapmak isteyen Denizbank müşterilerinin kayıt olmasına gerek duyulmadan T.C. kimlik numarasıyla veya kart numarasıyla giriş yapılmasına izin verilmektedir.

DENİZBANK İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRESİNİ UNUTMA

Denizbank internet şubesini sürekli kullanmak için kayıt oluşturduğunuz. Kayıtta belirlediğiniz şifreyi unutursanız şubeye gitmeden yeni şifre alabilirsiniz. Hatta bu özellik sadece bireysel müşteriler için değil tüzel müşteriler için de geçerlidir. Peki, yeni şifreyi nasıl oluşturabilirsiniz?

Denizbank internet şubesi için yeni şifre alma işlemlerinizi Açıkdeniz internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Açıkdeniz'in resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra şifremi unuttum bölümüne tıklayınız. Ekrana gelen bölümlere kart numaranızı, şifrenizi ve kart vadesini yazarak devam deyiniz. Bu alanda istenilen kart numarası için banka kartınızı yada kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Yeni şifre alma işlemlerinizi tamamladığınız fakat belirli bir süre sonra yada hemen şifreniz bloke oldu. Böyle durumlarda da bloke genelde 48 saat geçerli olur. Belirlenen süre sonunda yeni kayıt oluşturabilir yada kartlı giriş bölümüne tıklayarak yeniden giriş yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi ve teknik destek almak isterseniz 444 0 800 müşteri hizmetlerini arayarak 5'i tuşlamanız yeterlidir.

Denizbank internet şifresini yenileme ekranına ulaşmak için > https://acikdeniz.denizbank.com/UnregisteredUser/NewUserRegistration_NonFlash.aspx?lang=TR&type=lost


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler