Denizbank MTV Taksitlendirme

MTV ödemelerinizi Denizbank aracılığıyla yaparsanız avantajlarınız neler olur?


Denizbank MTV ödemesi yapabilmeniz için resmi son gün 31 Temmuz Cuma günüdür. İlgiili tarihe kadar Denizbank kredi kartları ile MTV ödemesi yaparsanız, 6 taksitte ödeme şansını kaçırmamış olursunuz.

Denizbank Kredi Kartıyla MTV Nasıl Ödenir?

AçıkDeniz kaydınız ile Denizbank MTV ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. AçıkDeniz kaydınız bulunmuyorsa, www.denizbank.com/acikdeniz adresinden Kartlı Giriş yaparak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kartlı Giriş bölümünü tıkladığınızda kartınızda yer alan bilgileri ilgili yerlere yazdıktan sonra Denizbank MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Denizbank kredi kartı ile MTV ödemesi için www.gib.gov.tr adresini yada Denizbank internet şubesini kullanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank kredi kartları ile 444 0 800 hattından ve Denizbank şubelerinden yapılan MTV ödemelerine de 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Sadece ATM'lerden yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde taksit yapılmamaktadır.

MTV Taksitle Ödeme Denizbank

Denizbank MTV ödemesinde 6 taksit kampanyası 7 Ağustos 2015 tarihinde sonra ermektedir. 31 Temmuz tarihinden sonra ödeme yapan Denizbank müşterileri 6 taksit kampanyasından yararlanabiliyor. Ancak ilgili tarihten sonra yapılan ödemelere gecikme zammı yansıtılmaktadır.

Denizbank MTV taksitle ödeme kampanyasına Netcard ve sanal Bonus Card'lar da dahildir. Sadece PTT bonus kartlar MTV taksitli ödeme avantajından yararlanamazlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Denizbank aracılığıyla ödeyerek OGS cihaz başvurusunda bulunan bireysel müşterilere OGS cihaz ücreti hediye edilmektedir. Denizbank taksitli MTV ödeme kampanyasına katılan bireysel müşterilerden otomatik olarak tahsil edilen OGS cihaz bedeli Ağustos'un 3. haftasında iade edilmektedir.

Denizbank kredi kartı ile MTV ödemesi yaparak, OGS cihaz başvurusunda bulunan müşterilerin iade işlemi Bonus olarak yapılmaktadır. Denizbank hesaptan MTV ödemesi yapan müşterilerin iade işlemi ise hesabına nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca kampanya kapsamında bir müşteri sadece bir adet OGS cihaz bedeli alabilmektedir.

Diğer Makaleler