Denizbank MTV Ve Trafik Cezası Ödeme

Denizbank şubelerinden mtv ve trafik cezasını ödeyebilirsiniz.


Kara taşıtları, helikopter, uçak ve motorlu deniz taşıtları gibi araçların her yıl tabi olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin 2015 yılındaki ikinci dönemi başladı. 1 Temmuz'da başlayan Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. taksit ödemeleri 31 Temmuz'da sona erecek.

Denizbank MTV ve Trafik Cezası Ödeme İşlemleri

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı MTV ödemelerinizi en kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz kolay bir arayüze sahiptir. Bu kolaylığı sayesinde MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizi AçıkDeniz İnternet Bankacılığıyla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
İnternet kullanıcısı değilseniz Denizbank şubelerinden Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi yolunuzun üzerindeki tüm ATM'lerden de yapabilirsiniz.

Vergi ödemelerinizde yardım almak istiyorsanız Denizbank müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. 444 0 800 telefon numarasından müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

MTV Borcumu Kredi Kartıyla Ödeyebilir miyim?

Banka kartında paranız yoksa veya nakitte sıkışıksanız MTV ödemeniz gecikecek diye üzülmeyin! Tüm Denizbank bireysel kredi kartları ile MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Denizbank kredi kartıyla MTV borcunuzu ödemeniz halinde taksitlendirme imkanına da sahip oluyorsunuz.

Denizbank, MTV 1. dönemde yapmış olduğu 6 taksit kampanyasını MTV 2. taksit ödemelerinde de sunmaya devam ediyor. Kampanyaya PTT Bonus Kart haricindeki tüm kredi kartları dahildir. Şubelerden, internetten veya telefondan yapacağınız Denizbank MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizde 6 taksit avantajından yararlanabileceksiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler