Denizbank Ödeme Talimatı

Denizbank ödeme talimatı nasıl verilir?


Otomatik ödeme talimatı, aylık ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmenizi sağlayan ve bankalar tarafından çok avantajlı kampanyaları olan özel bir hizmettir. Elektrik, su, ev telefonu, cep telefonu, doğalgaz, internet gibi aylık faturalarınızın düzenli ödenebilmesi için Denizbank ödeme talimatı vererek hesabınızdan otomatik tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Hesabınızın bulunduğu Denizbank şubesine uğrayarak yada evinizden Açıkdeniz İnternet Şubesini kullanarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı' da müşteri temsilcileri ile ödeme talimatlarınız konusunda size yardımcı olmaktadır.
'Denizbank ödeme talimatı nasıl verilir?' konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmak için 444 0 800 numarasını arayabilir yada size en yakın Denizbank şubesi ile görüşebilirsiniz.
Denizbank otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için bazen vadeli, sıfır faizli kredi imkanı sunarken bazen de bonus kazandıran kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların yanı sıra Denizbank ödeme talimatı yapan kişilerden hesap işletim ücreti almamaktadır.
  İki adet fatura ödeme talimatı veren müşterilerinden Denizbank ödeme talimatı hesap işletim ücreti alınmaması bireysel mevduat hesapları için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kampanya dönemlerinde kredi kartından otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine de puan yüklenmesi gibi çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Otomatik ödeme talimatını iptal etmek isteyenler şubeye giderek Denizbank ödeme talimatı kaldırma işlemlerini başlatabilirler. Bu konuda yapmanız gereken tek şey şubenize uğrayarak Denizbank ödeme talimatı dilekçesini doldurmak ve altına imzanızı atarak işleme girmesini sağlamaktır.

Otomatik ödemenizin iptali için Denizbank ödeme talimatı dilekçesi ile başvuruda bulunmak istemiyorsanız internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. İnterneti aktif olarak kullanmayan bireysel müşteriler de müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak Denizbank ödeme talimatı kaldırma uygulamasından yararlanabilirler.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler