Denizbank Sanal Kart

Denizbank sanal kart, internet üzerinden güvenli bir şekilde, belirlediğiniz limitler dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
Denizbank sanal kart ve tüm sanal kart uygulamaları öncelikle kart ve hesap güvenliği için ortaya çıkarılmış birer online yani, web sitesi alışveriş araçlarıdır. Sanal kartları kişiler sadece internet alışverişleri için kullanabilirler. Gerçekte basılı bir kredi kartı değildir. Sanal kart özellikle son derece güvenli ve gizlilik yönünden tam bir koruma sağlaması ile oldukça fazla tercih edilir. Sanal kart kullanıcıları bu tanımlanan kartlarıyla hem yurt içi merkezli hem de yurt dışı merkezli birçok web sitesinden limitleri tutarınca alışveriş yapabilirler. 
 Sanal kart bununla birlikte her banka tarafından farklı limitler ve kart numaraları da belirlenebilen bir hizmet türüdür. Bazı bankalar her sanal kart tanımlamasında mevcut kart numarasını değiştirip yeni bir kart numarası tanımlarlar. Bu durumda güvenliği olabilecek en üst düzey kısma çıkartan önemli bir detay noktasıdır. Denizbank sanal kart hizmeti ile müşteriler kendi belirledikleri limitler doğrultusunda kartlarını rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilirler.

Denizbank Deniz Bonus Sanal Kart Nedir?

Sanal kart hizmeti yapı olarak klasik kredi kartları gibi sonradan değil önden yani peşin ödemeli bir sisteme sahiptir. Bu sayede kullanıcı istediği bir para limitini kartına tanımlayabilir ve bu belirlenen limit de kartın genel limit sınırlarını oluşturur. Denizbank Deniz Bonus Sanal kart ile bütün müşteriler kendilerine ait bir limit belirleyip, istedikleri online alışveriş web sitesi üzerinden bu kartlarını kullanabilirler.
 
Ayrıca sanal kart fiziken olmayan sadece dijital olarak mevcut bir kart olduğu için de asla çalınma ya da kaybolma gibi problemlere neden olmaz. Bu nokta kart sahipleri için son derece önemli ve büyük bir avantajı oluşturur. Denizbank Deniz Bonus Sanal kart için isteyen müşteriler farklı tür para birimlerini de tanımlayabilirler.

Denizbank Deniz Bonus Sanal Kart Özellikleri Nelerdir?

Denizbank Deniz Bonus Sanal kart özellikleri bakımından, bankanın sunduğu farklı ve işlevsel bazı özelliklere de sahiptir. Öncelikli olarak sanal kartın sahip olması gereken tüm unsurlar bu kartta da mevcuttur. Güvenli alışveriş için sanal kart kullanımı ise özellikle yurt dışı site alışverişlerinde son derece iyi ve ideal bir yoldur.
 
Bu kapsamda müşterilerin başvuruları ile onlara birer sanal kart tanımlanır ve içine yatırılan para tutarında bir harcama yapmaya olanak bulunur. Denizbank Deniz Bonus Sanal kart özellikleri ise genel olarak farklı fırsatları da kullanıcılarına sunar. Bu bağlamda kartın sahip olduğu bazı genel özellikler ise şu şekilde sıralanabilirler;
 • Yurt içi ve yurt dışı online alışverişlerde kullanılır
 • Harcamalar sonrası bonus verir ve bonuslar rahatlıkla kullanılabilir
 • Sanal kart içinde bakiye yokken de harcama yapılabilir
 • Türk Lirası ve dolar üzerinden açılabilir
 • İnternet bankacılığı ile hesap hareketleri takip edilebilir
 • Sanal karta dair herhangi bir kart ücreti yoktur.
 • Sanal kart ana karta bir ek kart olarak tanımlanır

Denizbank Deniz Bonus Sanal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank sanal kart limit işlemleri de son derece kolay ve basit olarak ayarlanabilir. Kişiler her alışveriş sonrası limit tutarlarına müdahalede bulunabilirler. Bunun yanında Denizbank Deniz Bonus Sanal kart başvurusu için kullanılabilecek farklı alternatif yollar da vardır. Ayrıca yine bu sanal kart internet ortamında yapılan alışverişler dışında istenilmesi durumunda telefon ile yapılan alışverişlerde de kullanılabilir. Denizbank Deniz Bonus Sanal kart başvurusu işe şu yollarla kısa ve hızlı olarak gerçekleştirilebilir;
 • Denizbank ATM unsurları
 • Bütün Denizbank şubeleri
 • İnternet bankacılığı, ayrıca sanal kart hesap hareketleri ve kart bilgileri yine bu ortamdan takip edilip, öğrenilebilir.
 • Denizbank telefon bankacılığı
Bu hizmet ağları kullanılarak alınabilen sanal kartlar istenilmesi durumunda telefon bankacılığı yöntemi ile iptal ettirilebilirler.

 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler