Denizbank SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Denizbank hesap bakiyesi öğrenme.


Cep telefonunuzun SMS özelliğini kullanarak Denizbank hesap bakiyesi öğrenme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Hesap Bakiyesi SMS ile Nasıl Bulunur?

Kısa mesaj yoluyla Genel Bilgi Alma ve Kişisel Bilgi Alma olmak üzere iki farklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanabilmeniz için cep telefon numaranız SMS Bankacılığı sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
Denizbank hesap bakiyesi sorgulama için cep telefonu numaranızı güncellemeniz gerekiyorsa internet bankacılığını kullanabilir yada 444 0 800 numarasına sahip AçıkDeniz Telefon Bankacılığını arayabilirsiniz. Sadece Denizbank kredi kartınızın güncel bilgilerini veya ekstre bilgilerini öğrenebilmeniz için numaranızın kayıtlı olmasına gerek duyulmadığını bilmelisiniz.

'HESAP' yazıp boşluk bıraktıktan sonra Paracard numaranızın son dört hanesinde bulunan rakamları ekleyiniz. 3280'e göndereceğiniz bu mesajın ardından Denizbank hesap bakiyesini öğrenebilirsiniz. Ancak bildirilen bu bakiyeye eğer bankanızda Kurtaran Hesabınızda bulunuyorsa onun kullanılabilir limiti de dahil olacaktır.

Müşteri Numarasıyla Bakiye Öğrenme Denizbank

Denizbank hesap bakiye inceleme işlemleriniz için müşteri numaranızı kullanarak kısa mesaj yollayabilir ve detaylı hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

7 haneden oluşan müşteri numarası ile Denizbank bakiye sorgulama yaptırabilirsiniz. Bunun için BAKIYE boşluk müşteri no yazmanız yeterli olacaktır. Örneğin; BAKIYE 1114545 yazarak 3280'e mesaj yollayarak 1114545 müşteri numarasına ait hesap bilgilerinizin tarafınıza yollanmasını sağlayabilirsiniz.

Bakiye sorgulama Denizbank hizmetini belirlediğiniz bir döviz cinsine göre de kullanabilirsiniz. Örneğin; BAKIYE 1114545 USD yazarak 3280'e yolladığınız bu mesajın yanıtında USD birimine ait tüm hesaplarınızın bakiyeleri görüntülenir.

6'dan az hesabı olanların ve döviz cinsi bildirmediyseniz Denizbank hesap bakiye öğrenme işleminiz tüm hesaplarınızın bakiyesi için geçerli olacaktır. Aksi bir durumda ise yalnız TL hesaplarınızın bakiye bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Diğer Makaleler