Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap sayesinde gerek kredi kartınız ile gerekse vadeli mevduat hesabınız üzerinden birikim talimatı vererek, vadeli mevduat geliri sağlayabilirsiniz.


Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap, Denizbank müşterilerinin ve Denizbank müşterisi olmak isteyen kişilerin tasarruf etmesini kolaylaştıran ve birikim yapmayı pratik bir hale getiren mevduat hesabı ürünüdür. Bu hesap sayesinde geleceğe dair birikim yapmak isteyen kişiler, her ay belirli oranlarda meblağ üzerinden tasarruf edebilirler. Geleceğe yatırımınızı kolaylaştırmanız açısından önemli fırsatlardan biri olan tasarruf ettiren hesap hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap Nedir?

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap, verilen talimatlar doğrultusunda birikim yapmanıza yardımcı olur. Söz konusu hesap sayesinde ister kredi kartınıza talimat vererek birikim yapabilirsiniz isterseniz de vadeli mevduat hesabınız üzerinden birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hesap sayesinde birikim yapmak ve birikimlerini güvenle saklamak isteyen kişiler, oldukça küçük tutarlarla işlem gerçekleştirebilirler.
Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap’ta Denizbank müşterileri yine kendilerine ait olan bir kredi kartına ya da vadesiz mevduat hesabına birikim yapılabilmesi için talimat verebilirler. Aylık olarak olduğu gibi haftalık olarak da tasarruf hesabına para aktarımı yapılabilir. Böylelikle kişiler, 50 TL veya 25 USD/EUR tutarından başlayarak ya da 0.5 gram altın ile başlayarak birikim yapabilirler. Dileyen kişiler daha yüksek meblağda çeyrek, tam ya da yarım altın olarak düzenli birikim gerçekleştirebilirler.Kısacası, Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap nedir diye merak eden ve araştıran kişiler için bu hesap; minimum 50 TL, 25 EUR/USD veya 0.5 gram altın ile haftalık/aylık birikim yapılmasını sağlatan bir hesaptır. Bu birikimler, Tasarruf Ettiren Hesap sahibi olan kişilerin, sahip oldukları vadesiz mevduat hesabı ya da kredi kartı üzerinden gerçekleştirebilirler.

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap Özellikleri

İsteyen kişilerin Türk Lirası ve ya altın, isteyen kişilerin USD veya EUR gibi döviz olarak açabileceği Tasarruf Ettiren Hesap birçok avantajını müşterilerine sunar. Küçük küçük birikimlerin yapılmasına olanak tanıyan Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap özellikleri genel hatları ile şunlardır:
  • Bu hesap türü, Denizbank’ın bir mevduat ürünüdür ve vadesiz mevduat hesabı özelliği taşımaktadır. Dolayısı ile Tasarruf Ettiren Hesap üzerinde faiz işletilmesi söz konusu değildir ve hesabın herhangi bir vade süresi bulunmaz.
  • Tasarruf edilmesini sağlayan bu vadesiz mevduat ürünü Türk Lirası, Altın, Euro veya Amerikan Doları olarak açılabilir.
  • Altın cinsinden açılan Tasarruf Ettiren Hesaplara gram cinsinden birikim yapma talimatı verilebilir veya çeyrek altın, yarım altın, tam altın cinsinde de birikim talimatı uygulanabilir.
  • İsteyen Denizbank müşterileri talimatları doğrultusunda, kredi kartlarına veya vadesiz mevduat hesaplarına düzenli ödeme talimatı verebilirler.
  • İsteyen banka müşterileri aylık, isteyen banka müşterileri de haftalık olarak düzenli ödeme talimatı verebilirler
  • Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap için düzenli ödeme talimatları minimum 90 gün için verilebilir.
  • Tasarruf Ettiren Hesap sahipleri istedikleri zaman birikim yaptıkları bakiyeyi çekebilirler ve aynı zamanda istedikleri zaman hesaba para yatışı gerçekleştirebilirler.
  • Kredi kartı ile Tasarruf Ettiren Hesap üzerine düzenli ödeme talimatı verilmesi yalnızca Denizbank’a ait olan kredi kartları ile yapılabilir.
  • Gerçek kişilere ait olan Tasarruf Ettiren Hesap içinde bulunan bakiyenin 150.000 TL’si bankanın güvencesi altında sigortalanır.

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap Başvurusu

Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap başvurusu yapmak isteyen Denizbank müşterileri, bankanın internet bankacılığı yöntemine başvurarak işlem yapabileceği gibi aynı zamanda şube bankacılığı yöntemi ile başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. İnternet bankacılığı ile başvuru yapacak olan kişilerin, internet bankacılığı şifresine sahip olmaları gerekir. Şube bankacılığını tercih edecek olan kişilerin de şahsen başvuru yapması gerekir ve bankaya kimlikleri ile birlikte gitmesi önemli şartlardan biridir.
Denizbank müşterisi olmayan kişiler Tasarruf Ettiren Hesap açılışı yapmak için bankanın yalnızca şube bankacılığı seçeneğinden yararlanabilirler. Hesap hakkında daha ayrıntılı bilgi için bankanın telefon bankacılığı hizmetinden destek alınabilir.
Buraya Tıklayarak Denizbank Tasarruf Ettiren Hesap Başvurusu Yapabilirsiniz.
 
 
 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler