En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016

Müşterilerine kolay bir kredi başvuru ve onay süreci sunmakta olan bankaları tercih ederek ihtiyaç kredilerinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.


Toplu bir paraya ihtiyacınız olduğu zaman maaş günü gelene kadar bankalardan çekilen nakit avanslar büyük bir kurtarıcı olabiliyor. Yeni bir araç satın almak, ev ve dükkan satın alımları ile borç ödemek gibi durumlarda ortaya çıkan para ihtiyacı yüklü miktarda olduğu için insanlar kredi çekmeye ihtiyaç duyabiliyorlar.
Ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların büyük bir çoğunluğu finansal sektörler ile iç içe oldukları için müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik belirli sınırlar çerçevesinde kredi veriyorlar. Bazı bankalar kredi süreçlerinde müşterilerine kolay bir süreç sunarken, bazı bankalar ise oldukça zorlayıcı bir süreçten geçmenize yol açabiliyorlar.

En kolay kredi ihtiyacınızı karşılayan bankalar aynı zamanda sizlere sundukları kredilere uyguladıkları faiz oranlarını da düşük tutmaktadırlar. Böylelikle çektiğiniz kredinin ödemelerinde avantajlı duruma geçmiş olursunuz. Hangi bankaların daha kolay ve düşük faizli kredi verdiğini araştırırsanız ihtiyaçlarınızı daha kolay ve avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Kolay bir şekilde kredi veren bankalar arasında ilk sırada Denizbank yer alıyor. Denizbank kredisi almak istiyorsanız telefonunuzdan “KREDİM” yazarak 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. İşleminizin değerlendirme sürecine alınması sadece 5 dakika gibi kısa bir süre sürecektir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız banka şubelerinde uzun kuyruklar beklemenize gerek yok. SMS aracılığı ile kredi taleplerini kabul eden Ziraat Bankası, cep telefonunuz ile 4747 numarasına gönderdiğiniz “KREDİ” mesajlarının tamamını kabul etmektedir.

Ziraat Bankası için SMS ile başvuru yaparken KREDI yazdıktan sonra TC kimlik numaranız, kredi tutarı, vade ve aylık net maaşınızı da yazmanız gereklidir.

İş Bankası ve Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız “NAKİT” yazıp bir boşluk bırakıp hemen ardından TC kimlik numaranızı, kredi tutarını ve aylık net gelirinizi yazıp 4242 numarasına göndermelisiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredileri için ise “Tık” yazdıktan sonra TC kimlik numarası ve aylık net gelirinizi 5724 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Böylelikle ihtiyacınız olan kredilere banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde başvurmuş olursunuz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler