En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka

Bankaların sunduğu faiz oranları birbirinden farklı olduğu için kredi ihtiyaçlarınızı gidermeden önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekiyor.


Gündelik hayatımız içerisinde farklı sıkıntılardan dolayı nakit kredilere ihtiyaç duyabiliyoruz. Elimizdeki nakit tutarının ihtiyaçlarımız için yetersiz olması durumunda nakit krediler hayat kurtarıcı bir rol üstlenebiliyor. Bankalar ise nakit kredileri birbirinden farklı kampanyalar ile müşterilerine özel teklifler ile sunuyorlar. İhtiyaç kredilerinde ise faiz oranları bankaların yaklaşımları farklı olabiliyor. Tüketici kredilerinde de aynı durum geçerlidir.
Acil bir şekilde nakit ihtiyacınız olduğu zaman doğrudan karşılaştığınız ilk bankaya kredi başvurusu yapmak yerine internet üzerinden çeşitli araştırmalar yaparak en uygun kredi imkanlarını sağlamakta olan bankalara ulaşabilirsiniz. Bankaların faiz oranlarında değişiklik yaşanması müşterilerin bu araştırmalara göstermesi gereken ilginin değerini bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Kendiniz için en uygun tüketici kredisi sunan bankayı öğrenebilmek için ilk önce faiz oranlarını karşılaştırma yöntemine gidebilirsiniz. Kendi bütçenize en uygun olan ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan düşük faizli kredileri tercih etmelisiniz. İhtiyaç oranlarınızı belirledikten sonra yine internet üzerinden bankaların resmi internet sitelerini ziyaret ederek kendinize uygun olan kredilerden yararlanabilirsiniz.

Bankaların Kişiye Özel Faiz Kampanyalarını Değerlendirebilirsiniz

Herhangi bir banka ile finansal olarak aranızda bağ var ise ve kredi notunuzda yüksek değerlerde ise çalışmış olduğunuz anlaşmalı bankanızın size daha uygun ve farklı faiz oranları sağlayabileceğini unutmayın. Müşteri temsilcilerinizin sizlere sunacağı ayrıcalıklı faiz oranları sayesinde kredi ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.

Nakit ihtiyacı diğer kredi türleri arasında daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden acil bir durum yaşandığı zaman acele edip zarara uğramak yerine kendinize en iyi imkanları sunacak ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilecek olan bankaların imkanlarından yararlanmalısınız. Bankalar nakit olan ihtiyaç kredilerinde özel faiz uygularlar.

Bu özel faiz oranları almak istediğiniz kredi miktarı ve vadelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca bankalar tarafından sabit bir şekilde uygulanan faizler ile birlikte müşterilere özel olarak uygulanan faiz oranları da mevcuttur.

Bazı bankalar yeni müşterilerine daha düşük faiz oranları sunabiliyorlar. Kredi ihtiyacınız olduğu zaman bankalar arasından uygun olanını seçmek için detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz faiz oranları, aylık taksit ve toplam ödeme oranları aşağıda yer almaktadır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Faiz: %1,30
Aylık Taksit: 547,72
Toplam Ödeme: 19,717,89

HALKBANK İhtiyaç Kredisi

Faiz: %1,33
Aylık Taksit: 550,99
Toplam Ödeme: 19,835,77

ZİRAAT BANKASI İhtiyaç Kredisi

Faiz: %1,42
Aylık Taksit: 560,88
Toplam Ödeme: 20,191,81
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler