Engelli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Olan Bankalar Hangileri? 2022

Engelli ihtiyaç kredileri kampanyaları konusunda bu yazımızda bilgi bulabilirsiniz.
Engelli ihtiyaç kredisi, engelli bireylerin düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle son zamanlarda hangi bankaların engelli ihtiyaç kredisi sunduğu merak edilmektedir. 2022 yılı itibarıyla engelli ihtiyaç kredileri sunan bankalar, belirli şartlar altında bu kredileri engelli bireylere sunmaktadır.
​İhtiyaçlarını karşılayabilmek için engelli ihtiyaç kredilerinden yararlanmak isteyen bireyler, Engelli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? 2022 yazımızdan kredilere nasıl başvuru yapabilecekleri hakkında bilgi sahibi olabilir. Peki 2022 itibarıyla hangi bankalar ihtiyaç kredileri sunmaktadır?

Engellilere Hangi Banka İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Engellilere ihtiyaç kredisi veren bankalar, engelli bireylere düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Zihinsel engelli bireyler hariç, engelli vatandaşlar bankaların sunmuş olduğu engelli ihtiyaç kredilerinden yararlanabilir. Bunun için Engelli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? 2022 yazımızda da değindiğimiz üzere, bireylerin kendilerinden istenilen şartları yerine getirmesi gerekmektedir. PTT Engelli Kredisi kapsamında, bazı bankalar engelli maaşlarını PTT üzerinden alan vatandaşlara engelli ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

PTT Engelli Kredisi

PTT Engelli Kredisi, PTT’nin iş birliği içerisinde olduğu bankalar üzerinden engelli vatandaşlara kredi verilmesini ifade etmektedir. PTT’nin engelli ihtiyaç kredisi için anlaşmalı olduğu bankaları şu şekilde sıralamak olanaklıdır:
  • Aktifbank
  • ING Bank
  • TEB Bankası
  • Denizbank
PTT Bank üzerinden engelli ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen kişilerin, bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi alabilmek için Engelli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? 2022 yazımızı inceleyebilirsiniz. Engelli kredisi veren bankalar ile doğrudan iletişim kurabilir, ihtiyaç kredisi başvuruları için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler