Fibabanka Hesap Açma

Fibabanka hesap açtırma sürecinin nasıl gerçekleşeceğini bu makaleden öğrenebilirsiniz.


EFT işlemlerinden döviz alım satıma, havale işlemlerinden fatura ve kredi kartı ödeme işlemine kadar çok sayıda bankacılık hizmetini bir Fibabanka hesap sahibi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi Fibabanka da hesap açma işlemi için 18 yaşında olma koşulunu arıyor.  Reşit olan her birey Fibabanka vadeli TL hesabı ya da Fibabanka vadesiz TL hesabı sahibi olabilir. 

Fibabanka Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Fibabanka hesap açma işlemini toplam 3 farklı yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuruda bulunmanız halinde hesabınız hemen açılacaktır. Fibabanka hesap açma için gereken belgeler yalnızca kimlik belgesidir. Yanınıza kimlik belgenizi alarak banka şubesine gidebilirsiniz. 
Size en yakın Fibabanka şubesi için tıklayın. 

Banka görevlisi sizden bir form doldurmanızı isteyecektir. Formda cep telefonu numaranız, TC kimlik numaranız, adresiniz veya gelir durumunuz gibi bazı kişisel bilgilerinizi yazmanız sizden istenecek. 

İnternetten Fibabanka Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Online olarak bankanın resmi web adresine tıklayarak da Fibabanka hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle www.fibabanka.com.tr adresine tıklayın. Ardından üst menüde yer alan “bireysel” butonuna tıklayın ve hesap açma bölümünü tercih edin. 

Fibabanka vadeli hesap ya da vadesiz hesap açma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir diğer yol da bankanın telefon bankacılığı hizmetinden faydalanmanız olacak. Hemen 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numaralı telefonu arayabilir, hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler