Fibabanka Hesap Kapatma

Fibabanka'da bulunan hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatan bu makalede dilekçe örneğini de indirebilirsiniz.


Bankalar, ilgili kurumlar tarafından yapılan son düzenlemelere göre aidatsız kredi kartı çıkartmak zorunda oldukları gibi, tüketicilere haber vermeden hesaplarına bazı ücretleri yansıtamamaktadırlar. Düzenlemeye göre örneğin; kredi kartını kapatmak isteyen bir hesap sahibi kapatma ücreti ile karşılaşmayacak. Ancak bu durumun geçerli olabilmesi için tüketicilerin banka hesabı açma başvurusunda verdiği kişisel bilgilerin güncel olması gerekmektedir. Eğer bilgileriniz güncel değilse haberiniz olmadan borçlanmak istemiyorsanız banka hesap kapatma talebinde bulunmalısınız.

FİBABANKA BANKA HESAP KAPATMA TALEBİNİ NASIL OLUŞTURABİLİRİM?

Fibabanka bireysel internet bankacılığı ile banka hesabı açma işlemlerini gerçekleştirebildiğiniz gibi banka hesabı kapatma işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz. 

İnternetten vadesiz hesap kapatma ile vadeli hesap kapatma işlemlerinizde izleyeceğiniz yol aynıdır. Hesaplar menüsünden Hesap Kapama bölümüne tıklayınız. Ardından işlem yapacağınız hesaba göre Vadesiz Hesap Kapanışı yada Vadeli Hesap Kapanışı opsiyonundan kapatılmak istenen hesabı seçerek kapanışı yapabilirsiniz.

Fibabanka banka hesabı kapatma işlemlerinizi bankanızın en yakın şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için şube yetkilileri tarafınızdan banka hesabı kapama dilekçesi isteyebilir. Size en yakın Fibabanka şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Banka hesap kapama talebinizi 444 88 88 numarasından da oluşturabilirsiniz.

FİBABANKA BANKA HESAP KAPAMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ





 

 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler