Finansbank Hesap Açma

Finansbank hesap açma işlemlerinin nasıl yapılacağını bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Çeşitli hesap türleri ile müşterilerine farklı avantajlar sunan Finansbank çok sayıda kişinin hesap sahibi olmak istediği bankalardan biri haline geldi. Eğer siz de Finansbank hesap açma işleminizi gerçekleştirmek ve bankanın sağladığı avantajlardan istifade etmek isterseniz, Finansbank hesabı nasıl açılır sorusunun yanıtı için en doğru adrestesiniz. 

Finansbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde faaliyet gösteren tüm bankalar gibi Finansbank da hesap açma işlemleri için herhangi bir şubesine gitmenizi talep ediyor. Bulunduğunuz yere en yakın banka şubesini tercih edebilirsiniz. Mutlaka belirli bir şubeye Finansbank hesap açma başvurunuzu iletmek durumunda değilsiniz. 
Size en yakın Finansbank şubesi için tıklayın. 

Finansbank vadeli TL hesabı açma ya da Finansbank vadesiz TL hesabı açma işlemini gerçekleştirebilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Aynı zamana kimlik belgenizle beraber bankanın istediği diğer evrakları da hazırlayarak banka şubesine, başvuru esnasında teslim etmeniz talep diliyor. 

İnternetten Finansbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Online olarak son derece kolay bir şekilde Finansbank hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle www.finansbank.com.tr adresine tıklayın. Bu adreste online hesap açma işleminizi en kolay şekilde nasıl gerçekleştireceğinize dair çeşitli bilgiler ve yönlendirmeler bulacaksınız. 

Bankanın tüm hesap açma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0 850 222 09 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız telefon görüşmesinde bankacılık işlemlerine dair detaylı bilgi edinmeniz de mümkün olacaktır. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler