Finansbank Konut Kredisi 2016

Yeni bir konut hayali ile yaşıyorsanız Finansbank tarafından sunulan konut kredisi seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Geçtiğimiz yıllara göre konut kredisi faiz oranlarında büyük bir artış olması sebebiyle bankalar talep oranları düşmekte olan konut kredilerini tekrar canlandırmak istiyorlar. Uygulanan yeni konut kredisi kampanyaları ise konut kredisi çekmek isteyen kişiler için birbirinden farklı avantajlar sunuyor. Müşteri edinmek için birbirleriyle yarışmaya başlayan bankalar cazip faiz oranları ile müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlıyorlar. Böylelikle durgunlaşan konut kredisi piyasasında büyük bir hareketlilik ortaya çıkartılmış oluyor. Bu bankalar arasında en avantajlı olanlardan birisi ise Finansbank oluyor.
120 aylık vadeye kadar olan konut kredilerinde %1,20 ve 180 aya kadar vadeli olan konut kredilerinde %1,29 faiz oranı ile konut kredisi sunmakta olan banka müşterilerin gelir durumları ve mal varlıklarına göre ödeme planlarını hazırlamalarına da yardımcı oluyor. Her müşterinin gelirine göre kredi ödemesi planlayan banka satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin %75 oranına kadar olan kısmı için sizlere kredi sunuyor.

Finansbank vade sürelerini aynı zamanda isteyen müşterileri için 15 yıla kadar da yükseltebiliyor. Finansbank konut kredileri içerisinde tapu üzerindeki konut tipi olarak mesken yazan gayrimenkuller de yer alıyor. Klasik konut kredisi olarak değerlendirilen bu kredi türü bilinen taksitli borç ödeme sisteminin temellerine dayanmaktadır. Mevcut olarak oturduğunuz evinizi değiştirmek istiyorsanız ancak evinizi uzun süredir satamadıysanız bu kredi türünden yararlanabilirsiniz.

Evini Değiştiren Kredi

Bu tür durumdaki müşterilerine evlerini acele etmeden rahat bir şekilde satabilme imkanı sunan Finansbank, “Evini Değiştiren Kredi” adı altında farklı bir kredi hizmeti daha sunmaktadır. Bu kredi türünde satın alınacak olan eve ait olan ekspertiz değerinin 0 oranında kısmı tamamen banka tarafından sunulmaktadır.

Ana Para Ertelemeli Konut Kredisi

Ana Para Ertelemeli Konut Kredisi olarak Finansbank tarafından sunulan kredi ise 2 yıl boyunca yalnızca konut kredisi faizlerini ödeyebileceğiniz kredi türüdür. Kredinin ikinci yılından itibaren ise faiz oranları ile birlikte anaparayı da ödemeye başlayabilirsiniz.

Müşterilerinin yıl içerisinde gelirlerinin değişik oranlara sahip olabileceğini de hesaplayan Finansbank, Artan Azalan Konut Kredisi hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerin kendilerinin belirleyebileceği ve masrafları biraz yüksek olabileceği aylık ödemelerin daha az ödenmesini hedefleyen bu kredi türü, gelir durumu yükseldiği zaman veya toplu paraya sahip olunduğu zaman aylık ödeme artışı yaşayacak olan kredi türüdür.

Sizler de hayal ettiğiniz konutlara ulaşabilmek için çabalıyorsanız ve konut kredisi desteğine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Finansbank tarafından sunulan yeni konut kredisi avantajlarına göz atabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler